Bütün PS2 Oyunlarında Hile Yapın [Code Breaker]

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyun Hileleri ve Hile Programları kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Bütün PS2 Oyunlarında Hile Yapın [Code Breaker] başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 20,300 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyun Hileleri ve Hile Programları
Konu Başlığı Bütün PS2 Oyunlarında Hile Yapın [Code Breaker]
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hamz06

barann

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 29, 2011
3
0
0
26
arkadaşlar bu codebreakeri hdd den çalıştırabilirmiyiz
yani hdd içindeki oyunları nasıl codebreakerle açabiliriz?
bende oyun cd si yok hdd den hileli açmak istiyorum olmaz mı

mert_ufuk

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 7, 2011
1
0
0
32
arkadaslar ben codebreaker programını ps2 imde açtım.flash diskime pc den -cbs ve -max uzantılı save dosyaları yükledim.-cbs uzantılı dosyaları ps2 memory card a attım. ama oyuna giriyorum mesela oyun görmüyor o dosyayı load yapamıyor.armax diye başka bi programı da cd ye çekmiştim.onu ps2 de açıp max uzantılı save dosyalarını o programla memory card a atıyorum.oyuna girdiğimde load yapıyor.cbs uzantılı save dosyalarını da oyuna girdiğimde load yapsın istiyorum.acaba bunu nasıl becerebilirim?????????????????????

Bump: bir de bu programlarda nasıl hile yapılıyor arkadaslar????? hileleri seçiyorum.oyunun diskini takıp start diyorum.game cant start gibisinden bir hata veriyor.BİLEN VARSA LÜTFEN YARDIM EDEBİLİR Mİ*?????

bellek

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 23, 2008
14
0
0
svr 2011 nasıl oluyor
multiupload linkler kırık rapidden indirmiyor

zaza24

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 7, 2009
974
15
28
şimdiki linkteki programda god of war 2 ile black oyununun hileleri varmı
bu programın 2011 versiyonu çıktımı yada armax programının en güncel sürümü çıktımı?

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Codebreaker 10.1 buldum netten deneyin bakalım son çıkan oyunrda işleyecekmi 2011 oyunları yani

2.linki
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

ben oyunu yazdırdım dvd ye ama çalışmadı kaç x hızla yazmalı ve hangi programla yazdırmalıyım?

Hamz06

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 29, 2019
13
2
3

Bütün ps2 oyunlarında hile yapabilirsiniz dosyayı indirin cd'ye düşük hızda yazdırın videoyu izleyin hepsi bu kadar hazırladığım videoda nasıl yapmanız gerektiğini göreceksiniz arkadaşlar

Programda listede istediğiniz oyun yok ise el ile veya usb flash disk ile ekleyebilirsiniz istediğiniz oyunu buraya istek yapabilirsiniz

Rapidshare
:download:

MultiUpload
:download:

CodeBreaker programı her chipte çalışmaz chipnizin desteklemesi gerekmektedir

Not :Lütfen paylaşım hakkında oyunda hile yapmam ben hilesiz oynarım vs benzeri yorum yapmayınız sadece bilgilendirme amaçlı bu paylaşımı yapıyorum çünkü bunu bilmeyen çok ps2 kullanıcısı var isteyen arkadaşlar kullanabilir istemeyenler kullanmayabilir

Dosya şifresi:
Teşekkürler