Cps2 Emulatörü ve Bütün Oyunları Resimli

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Arcade Emulatör kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Cps2 Emulatörü ve Bütün Oyunları Resimli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,490 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Arcade Emulatör
Konu Başlığı Cps2 Emulatörü ve Bütün Oyunları Resimli
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mctuna
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

godzilla90

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 7, 2008
44
0
0
kernel için 4.01m33 diye bir şey yapmıştım kernelde kuruldu ama cps2 açılmıyor

godzilla90

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 7, 2008
44
0
0
dostum indirdim cps2 yi kurdum fakat oyunu çevirmeye basıyorum çeviriyor ama nereye kaydediyor bulamadım

bu emudada atıyor.girmiyor

godzilla90

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 7, 2008
44
0
0
cps2psp yi olduğu gibi rardan çıkarıp game e attım.kerneli kurdum.daha napim?

daha önceden recovery menuyu aç demiştin bende açamamıştım(yani bende açılmıyor).buna neden olan şeyi düzeltsek çalışmazmı

4.01m33 versiyonum

beyler lütfen yardımlarınızı bekliyorum:confused:

godzilla90

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 7, 2008
44
0
0
ok cps2 kurdum ama başka bir sorunum var.pspim fat cps2 ye oyunu atıyorum.emulatörden oyunu seçiyorum cache dosyası okunamadı gibi bir yazı çıkıyor.mctunanın düzenlediği cps2 emu. dosyasını indirdim.oyunun cache dosyasını almaya yarayan romcnv yi çalıştırıyorum.oyunun cache dosyasını alıyorum.fakat çevirme bittikten sonra oluşan cache dosyaları görünmüyor.ne yapabilirim?önerebileceğin başka program varmı?

ioriyagami

Reşadiyeli
Kayıt Üyemiz
Nis 7, 2008
2,264
25
48
40
press any key dedikten sonra bir tuşa basıp cache programını kapattığında, programın olduğu dizinde Cache diye bir klasör göreceksin. O klasörü olduğu gibi alıp PSP ndeki emulatörün klasörünün içine yapıştıracaksın ve sorun hallolacak.

godzilla90

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 7, 2008
44
0
0
işte cache diye bir klasör oluşmuyor.aynı senin anlattığın gibi herşey.press any key diyo basıyorum çıkmıyor

memolim83

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 16, 2008
13
1
3
37
ya arkadaşlar yavaş yavaş aklıma geliyor..

şu garudanın özellikle bulunduğu 3 boyutlu ve sade bir havası olan atari oyunu vardı.. o oyunu nerden bulabiliriz?

resimdeki garuda şurda..

oyunun adı streetfighter ex a ve ex a 2 var birde. ex a3 ise ps2 için var ve çok güzel :cry:

blackteam

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 2, 2008
1
0
0
35
yha ben bu oyunları arıyorum bulamıyorum hiç bi yerde yok çok güzel oyunlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...