PS4 Türkçe YAMA Daylight PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Daylight PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,800 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 32 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Daylight PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hkl

rtfh467

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 20, 2024
63
6
8

Sevgili mcpsp üyeleri, yeni bir yama çalışması ile daha karşınızdayım. Öncelikle ricamı kırmayan ve oyunu çeviren FunSociety arkadaşımıza buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yama çalışmalarında kendisine başarılar ve kolaylıklar diliyorum. Bu yamada da yazıları daha iyi okuyabilmeniz için, küçük harfler yerine büyük harfler kullandım. Yama ile uyumlu olan oyunu da paylaştım. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız.

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

TÜRKÇE ÇEVİRİ
FunSociety

PS4 PORT VE DÜZENLEME

ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik][Gizli içerik]
TEŞEKÜRLER

Leon55

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 13, 2021
279
46
28

Sevgili mcpsp üyeleri, yeni bir yama çalışması ile daha karşınızdayım. Öncelikle ricamı kırmayan ve oyunu çeviren FunSociety arkadaşımıza buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yama çalışmalarında kendisine başarılar ve kolaylıklar diliyorum. Bu yamada da yazıları daha iyi okuyabilmeniz için, küçük harfler yerine büyük harfler kullandım. Yama ile uyumlu olan oyunu da paylaştım. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız.

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

TÜRKÇE ÇEVİRİ
FunSociety

PS4 PORT VE DÜZENLEME

ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

Salasinkz

hkl

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 26, 2024
7
0
1

TÜRKÇE ÇEVİRİ
FunSociety

PS4 PORT VE DÜZENLEME

ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

mükemmel harika