E3 PS3 CFW 4.30 %100 Türkçe CFW Çıktı %100 PSN + Online Yükleme Rehberi Burada

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan E3 PS3 CFW 4.30 %100 Türkçe CFW Çıktı %100 PSN + Online Yükleme Rehberi Burada başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 90,045 kez görüntülenmiş, 607 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı E3 PS3 CFW 4.30 %100 Türkçe CFW Çıktı %100 PSN + Online Yükleme Rehberi Burada
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sayqho

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,333
11,189
113
Pro Oyun Salonu / Zonguldak
Siteye Git
hocam nasıl basardın ben bı turlu beceremedım 2 yıldır kullanmıyodum ps3 u yegen oynuyodu gow oynamak ıcın ugrasıyım dedım beceremedım bı turlu

3.55 kmeaw vardı
ustune e3 4.30 u kurdum
4.30 multimanı kurdum

sonra cıhaza 4.30 uyumlu ftp server attım
pc de wınsc kurdum
ancak ftp bır turlu baglanamadım
ps3 ana klasore erısılemıyor hatası alıyorum
denemedıgım yol kalmadı

heryere baktım ama net bı bılgı yok deneme yanılma yontemeyılede aklıma gelenlerı denedım ama yıne olmadı

lutfen bana ftp den nasıl makıneye atarım yada ntfs dıskı nasıl tanıtıp kopylarım veya oynarım

detaylı anlatabılırsenız mınnettar olurum

saygılarımla..

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Burdaki adımları izlersen harici diskte oynayabilirsin, dahili hdd'e atmaya gerek duymadan.

Not : Makinanızda multiman yüklüyse ps3'e ftp server kurmanıza gerek yok, multiman açık kalsın ftp server işini görüyor zaten.

serkanxmit

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 15, 2009
4
0
0
39
arkadaslar ftp sorununu manuel ıp vererek cozdun oyunu yukledım tesekkur ederım ılgınıze.

bu arada bılen varmı acaba ben 15-16 bolum ıngılızce olarak oynadım bu bolumlerdekı sınematıklerı nasıl tekrar ızleyebılırım menude bulamadım hıcbıyerde

batotto

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 24, 2011
3
0
0
30
Yeterince okuyup araştırmadan bunu sorduğum için şimdiden özür dilerim ; şu anda 3.55 kullanmaktayım. 4.30 cfw yi direk yükleyebilir miyim ?

rebellious86

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 7, 2013
1
0
0
selam dostlar, birkaç sorunum var yardımcı olursanız sevinirim;

1.) 4.30 cfw yükledim, ftp ile bağlanamıyorum.(winscp -klasörlere ulaşılamıyor gibi bir hata veriyor)

2.)bioshock 3 (duplex) yükledim ilk etapta çalıştı 2. denememde siyah ekranda kalıyor birdaha çalışmadı.

4.30 regero yüklesem farkı olur mu?