Fan control sorunu

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde Beytullahx58 tarafından oluşturulan Fan control sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 865 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı Fan control sorunu
Konbuyu başlatan Beytullahx58
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gungor8484

Beytullahx58

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 18, 2022
101
10
18
Merhaba Kirik P4 cihazimda karo218 host undan fan control yaptin yaninda 60 yaziyordu ama oyuna girince motor gibi çalisiyor hic azalmiyor sesi
Host da reset yeride yok Çozumunu bulamassam Tek Çare Ps4 u Fabrika ayarina dondurcem

ALFASEF_Mİ?

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 16, 2021
92
15
8
gerek yok, cihazı aç kapa yap o ayarlar eski haline geliyor. Motor gibi çalışmasının sebebi sıcaklık 60 üstüne çıkınca son hızda soğutmaya çalışması.

kazmerkayaa

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 29, 2015
231
1,287
93
Host sayfasında aynı fan yerinden 60 yazan yeri 79 yapıp uygula düzelir. Orijinal sıcaklık ayarı 79 çünkü.

Gungor8484

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 14, 2022
199
258
63
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
sitesinde PS4 Tempature die bir uygulama var ben onu kurdum kullanıyorum sıfır hata ile calısıyor uygulamayı kurun calıstırın size konsolunuzun hangi versiyon oldugunu soruyor ( 9 ve alt versiyonları gösteriyor sizinki hangisi ise onu secmeniz gerek ) seciyorsunuz ve drek karsınıza fan ayar menusu geliyor. İlk acıldıgında standart 79 dereceye ayarlı olarak acılıyor ben 70 dereceye ayarladım ve bir oyun acıp test ettim.konsol 70 dereceye ulastıgında fan acıyor ve konsolu 70 derecede tutuyor yukselmesini engelliyor. oyundan çıkıs yaptıgınızda ise sıcaklık düştüğü içinde fan otomatik olarak susuyor.

Ekli dosyalar