PS4 Türkçe YAMA Far Cry 5 PS4 Türkçe Yama İndir v2.0 (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Far Cry 5 PS4 Türkçe Yama İndir v2.0 (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 45,606 kez görüntülenmiş, 846 yorum ve 509 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Far Cry 5 PS4 Türkçe Yama İndir v2.0 (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozgurce32

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,299
26,335
113

Sevgili mcpsp üyeleri, Far Cry 5 oyununun PS4 Türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren rockerdem ve ekibine, tool konusunda yardımcı olan Bekir İnce'ye buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu yamada benim emeğim yoktur. Çünkü pc yaması ps4 oyununda da sorunsuz çalışıyor arkadaşlar. Yama ile uyumlu olan oyunu türkçe yama dosyası ile birlikte paylaştım, indirebilirsiniz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar diliyorum. :)

Türkçe Yama CUSA05904 sürümü ile uyumludur

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

PROJE YÖNETİCİSİ

ERDEM ÇATIK (rockerdem)

TÜRKÇE ÇEVİRİ
ERDEM ÇATIK (rockerdem)
HASAN BAY
YUSUF ÇİFTÇİBAŞI
KAAN BOZKURT
EREN ACAR

TOOL
BEKİR İNCE (İki Nokta Sırt Sırta)

PS4 TEST
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

halit03

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ağu 2, 2019
7
10
3

Sevgili mcpsp üyeleri, Far Cry 5 oyununun PS4 Türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren rockerdem ve ekibine, tool konusunda yardımcı olan Bekir İnce'ye buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu yamada benim emeğim yoktur. Çünkü pc yaması ps4 oyununda da sorunsuz çalışıyor arkadaşlar. Yama şu anda BETA olarak paylaşılmış, bazı kısımlarda, nadir de olsa karşınıza ingilizce kelimeler çıkabilir. Tam sürüm paylaşıldığı zaman, o yamayı indirip ps4 dosyasına gömüp konuyu güncelleyeceğim. Yama ile uyumlu olan oyunu türkçe yama dosyası ile birlikte paylaştım, indirebilirsiniz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar diliyorum. :)

Türkçe Yama CUSA05904 sürümü ile uyumludur

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

PROJE YÖNETİCİSİ

ERDEM ÇATIK (rockerdem)

TÜRKÇE ÇEVİRİ
ERDEM ÇATIK (rockerdem)
HASAN BAY
YUSUF ÇİFTÇİBAŞI
KAAN BOZKURT
EREN ACAR

TOOL
BEKİR İNCE (İki Nokta Sırt Sırta)

PS4 TEST
ÇAĞ