PSP God Of War Ghost Of Sparta USA-EUR FULL ISO 1.62 GB FIXED - UNTOUCHED

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Psp Iso Oyun kategorisinde hako tarafından oluşturulan God Of War Ghost Of Sparta USA-EUR FULL ISO 1.62 GB FIXED - UNTOUCHED başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 18,244 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Psp Iso Oyun
Konu Başlığı God Of War Ghost Of Sparta USA-EUR FULL ISO 1.62 GB FIXED - UNTOUCHED
Konbuyu başlatan hako
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doom_or_Die

ihsan arca

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 9, 2019
6
1
1
hako fix versiyonun partlarında en sonuncular kırık bi değiştirisen çok memnun olurum

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,899
10,686
113
hako fix versiyonun partlarında en sonuncular kırık bi değiştirisen çok memnun olurum
İhsan bu oynun 5.00 m33-6 versionda çalışan partlarını sildim çünkü gerek yok. Versionun 6.20 yada üstü ise untouched linklerinden
indir. Zaten 5.00 m33-6 ile her oyunu oynayamazsın.

Untouched versionu tekrar fixlerim ama tüm linkleri yeniden upload etmem lazım senin de hepsini indirmen gerekir. Tabii PSP yi nereye koyduğumu hatırlarsam :D Ama gerek yok...

Eğer versionun 5.00 m33-6 ise onu "6.20 PRO-C1 FIX3" kalıcı version yap. Burada anlattım.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

KONU BAŞLIĞI : 6.20 PRO-C1 FIX3

Eğer oyunu başka bir konsolda yada PC de oynayacaksan zaten untouched linkleri kullanman daha doğru...

Eğer PSP de oynayacaksan ve PSP ana kartın v1 yada v2 ise 6.60 PRO-C1 FIX3 kalıcı version da yapabilirsin. O da aynı sayfanın en
başında...

Son düzenleme:

Wartortle

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Kas 5, 2018
8
1
3
Savedata ya atıyorum oyuna girip load game giriyorum gözükmüyo
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Nasıl hallederim kostümlerle oynamak istiyorum

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,899
10,686
113
Savedata ya atıyorum oyuna girip load game giriyorum gözükmüyo

Nasıl hallederim kostümlerle oynamak istiyorum
Elindeki savedata hangi versiona ait ise o sürümü indirmen gerekir. yani uces 01401 olan sürümü. Benim verdiğim sürümler içinde o sürüm yok. Bulup indirmen gerekir.

Doom_or_Die

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 16, 2011
22
1
3
God Of War Ghost Of Sparta USA FULL ISO 1.62 GB FIXED part 4 not available for download

God Of War Ghost Of Sparta USA FULL ISO 1.62 GB FIXED part 4 not available for download
P.ease upload the fixed version thank you

Hako Pease upload the fixed version thank you

Son düzenleme: