PS4 HEN Öğreticiler GOLDHEN NASİL yükseltilir .

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 HEN Rehberleri - Öğreticiler kategorisinde caganuri47 tarafından oluşturulan GOLDHEN NASİL yükseltilir . başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,607 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 HEN Rehberleri - Öğreticiler
Konu Başlığı GOLDHEN NASİL yükseltilir .
Konbuyu başlatan caganuri47
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan baskan516

OqDaYy

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 23, 2022
169
63
28
ps4 açıyorum web tarayıcısına giriyorum.
orda hep aynı adres kendisi çıkıyor.
usb tak diyene kadar bekliyorum.
usb takıyorum kösede kutu çıkınca ok diyorum
köşede goldhen 2.0b kutusu çıkıyor bitiyor.

şimdi dediklerinizden yola çıkıp oto güncelleme kapatıp dediğiniz siteye giricem.
goldhen 2.3 seçicem
yazı gelince usb takıcam 2.3 e güncellenmiş olacak
sonra interneti kapatıp aynı şekil kullanmaya devam edicem
usb değişikliği vs yok

şu an tarayıcıya girince girer gibi yaptığımız site aynen devam edecek sanıyorum
Resimdeki adres kayıtlı bunu da değiştirecek miyiz işlemlerden sonra
Tarayiciya gir Tarayicinin Ayarlarindan Cerezleri Gecmisi Herseyi Sil Sonra Verdigimiz Siteyi Url Kismina Yaz ayni sekilde Yaz Zaten geri Kalani Yazdim O Dediklerimi Yaparsan Goldheni Guncellersin + 2.3 2.2 Fark etmiyor Daha Oncesi Sonrasi Mesele Surum degil Hangi surumu Yuklemen Dir Goldhenin Yeni En son Surumunu Sana Linkini attik Zaten En guncel Goldhen Surumleri Oraya Geliyor Guncellendikce
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Yazan parmaklarına sağlık dostum. Şu an 2.3 olduk. Teşekkür ederiim
Gözün Aydin Kardeşim Güle güle Tadini Cikar 9.0 Candir Bu Sistemde Bundan Sonraki Goldhen Guncellerken O Şekilde Yaparsin.

babaposs

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 19, 2022
60
7
8
Sana daha detaylı olarak yazayım. Çünkü önceki mesajlarımda detaysız yazmıştım.

Bilmen gereken şey önceden 2.0b sürümünü nasıl kırıyorsan 2.3 sürümünü de aynı şekilde kıracaksın.
Aynı elindeki USB 'yi kullanacaksın ve birebir önceden kırma yaparken yaptığın ile aynı prosedürleri gerçekleştireceksin.
Tek farkı ise sana verdiğimiz yeni kırma web sayfalarının birini açarak Goldhen 2.0b düğmesine değil de Goldhen 2.3 düğmesine basacaksın.
Hepsi bu.

Yani,
- tarayıcıya gir
- gamepad options tuşuna bas ayarlara gir
- çerezleri sil - web sitesi verilerini temizle de ve gamepad ortasındaki PS tuşuna basarak ana menüye dön
- tekrar tarayıcıya gir ve üst taraftaki adres çubuğuna yani url kısmına aşağıda verdiğim adresi gir ve aç.
Bu sayfayı açınca öncelikle hafızaya alınacaktır. Ekrandaki % rakamdan ilerlemeyi görebilirsin. Tahminen 1 dakika sürebilir.
Sonra sayfanın hafızaya alınması bitince gamepad PS tuşuna bas ve ana menüye dön. Sonra tekrar tarayıcıya gir.
Bu kırma sayfası artık her seferinde otomatik olarak açılacaktır. Artık başka sayfaları açmana gerek yok.
(aşağıdaki adres 9.00 konsolu kıracak kısa yoldur eğer konsol sürümün 9.00 dan düşük ise yaz başka adres vereyim)
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

(Bundan sonrası bildiğin gibidir yani aynı eskiden 2.0b 'de yaptığın işlemleri yapacaksın ama bu sefer farklı olarak Goldhen 2.3 tuşuna basacaksın)
Yine de anlatayım. Kırma sayfası açılınca;
- Goldhen 2.3 tuşuna basarak usb takın uyarısı gelene kadar bekle,
- uyarı gelince usb'yi tak ve bekle, ekranda usb tanınmadı desteklenmiyor gibi bir uyarı çıkınca 2-3 saniye bekle ve gamepad X tuşuna bas yani onayla.
Böylece Goldhen 2.3 kırması olacaktır. Ekranda gösterir. PS tuşuna basarak ana menüye dönebilirsin. Oyunlardaki kilitler kalkacaktır.
Artık tarayıcıya her girdiğinde sadece bu kırma sayfası açılacaktır ve işlemleri hızlıca yapabileceksin.
İnternet gereklimi yoksa direk yükseltmek için tarayıcı yazsak olurmu goldhen 9.00 2.1.2 benimki

captaintommix

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 2, 2022
140
117
43
İnternet gereklimi yoksa direk yükseltmek için tarayıcı yazsak olurmu goldhen 9.00 2.1.2 benimki
Yeni Goldhen kırma sayfası yüklenmesi için ilk seferinde interneti açmanız gerekiyor ve açınca otomatik olarak bu yeni kırma sayfası hafızaya alınır ve sonra interneti yeniden kapatabilirsiniz.

baskan516

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 27, 2018
22
0
1
dün ps4xloit den bu şekilde kırma işlemi yaptım golden hen aktif oluyor ps4 kapatıp tekrar açınca tekrar hen için internete giriş yapıyorum usb denilen şekil takıp çıkartınca sol üst te golden hen aktif olmuyor ps4 tekrar interneti aktif edip bağlanınca sol üstte golden hen aktif oluyor bende offline hen olmuyor neden bu şekilde oluyor anlamadım

Son düzenleme: