GTA Vice City Stories Türkçe Yamalı iso dosyası artık hazır

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde McPsp Iso Oyunları kategorisinde RockstarGuideVideos tarafından oluşturulan GTA Vice City Stories Türkçe Yamalı iso dosyası artık hazır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,667 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı McPsp Iso Oyunları
Konu Başlığı GTA Vice City Stories Türkçe Yamalı iso dosyası artık hazır
Konbuyu başlatan RockstarGuideVideos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Can3494

VitaS12

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 28, 2023
19
12
3
GTA Vice City Stories Türkçe Yamalı iso dosyası artık hazır. Aşagıdaki linke tıklayarak iso dosyasını indirebilirsiniz
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Bu arada türkçe yama bana ait deyildir ve bir az kusurludur (1% filan işte). Ben sadece iso dosyasını paylaşdım. Yakında oyunun save dosyalarını ve 100% save halini paylaşıcam. İso dosyası PPSSPP emülatöründe çalışıyor. PlayStation2 de daha denemedim (belki çalışabilir). Amma Playstation Portable da 100% çalışıyor. Eger probleminiz olursa yorumlarda belirtin.
Bu arada dosya 7-zip ve benzeri programlar ile açılır.
direkt isomu yani çalışırmı direkt kurarak

Can3494

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 6, 2021
7
0
1
direkt isomu yani çalışırmı direkt kurarak
Direkt iso olarak çalışıyor. Hali hazırda VCS PSP iso varsa emülatöründe biri orijinal, diğeri Türkçe olarak iki versiyonu olacak. Ancak bununla birlikte Türkçe dil paketi de yüklemen gerekiyor yoksa ı,ö,ğ,ş gibi Türkçe karakterleri desteklemiyor.