(istek) HD Project

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS2 Teknik Servis kategorisinde Eren56 tarafından oluşturulan (istek) HD Project başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,297 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS2 Teknik Servis
Konu Başlığı (istek) HD Project
Konbuyu başlatan Eren56
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eren56

Eren56

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 3, 2012
1
0
0
28
HD Project (USB belleği MC olarak kullanma)

Arkadaşlar önceliklee kolay gelsin.

Araştırdığım kadarıyla HD project adlı program ile USB Flassh Bellek i Memory Card oalrak kullanma imkanı varmış çeşitli sitelerde uzun süre aramama rağmen bulduğum linklerde kırık
size zahmet elinde bu program varsa veya buna benzer işlevi olan bi program upload edebilirmisiniz

Şimdiden teşekkürler.

Edit :Arkadaşlar buldum sonunda programı buyurun liinki

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Programın işlevi :Artık mümkün PS2de kullandıgınız HDD ve usb bellegi MC(hafıza kartı) olarak kullabilirsiniz HDD'de 8mb'dan 1gbta kadar usbbellekde ise 8mbdan 64mb kadar PS2 için sanal MC oluşturabiliyoruz bu nası olcak HD project isimli program bu işe yarıo sanal hafiza kartı oluşturarak oyun savelerini buraya yazıo

HD project kolay bi arayüze sahip kullanımıda basit kısaca anlatıyım program .Elf uzantılı PS2 dosya yönetim programı Ulanchelf yardımıyla çalıştırabılırsınız HDP(hd project) çalıştırmadan önce HDD yada usb bellekde boş bi klasor oluşturun bu klasöre virtual MC oluşturacagız.
1.HDP çalıştırın programın menusunde mc tools secin alta vitual mc creating secin burda ise vmc boyutunu tercihe göre belirliyoruz
2.Destination folder burda daha önceden oluşturdugumuz boş klasoru hedef olarak gösterioyuz ve start diyıp başlıyoruz işlem bıraz usun suruo
3.Vmc oluşturdugunuz varsayarak diger işleme geçıyoruz optıondan creat vmc pacthdan oluşturdumuz dosyadan .bin uzantını tanıtım save ediyoruz
4.VMC nası kullanıcagımıza geldık oyunu bu programla açmalısın aksi takdırde VMC kullanamazsınız oyunu çalıştırmak için mc tooldan mc emu secerek oyunu çalışdırın artık 64mb bi MCnız oldu yane ben usb bellege VMC oluşturdum ondan gule gule save edin

Alıntıdır ...