KIRIK PS4 e güncelleme atsam kırık olmaktan çıkıp multiplayer oynadığımız normal sürüme geçermi?

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde muco1908 tarafından oluşturulan KIRIK PS4 e güncelleme atsam kırık olmaktan çıkıp multiplayer oynadığımız normal sürüme geçermi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 925 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı KIRIK PS4 e güncelleme atsam kırık olmaktan çıkıp multiplayer oynadığımız normal sürüme geçermi?
Konbuyu başlatan muco1908
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KAPTAN 1 KRAL 1

muco1908

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 22, 2022
4
0
1
Gençler PS4 e güncelleme atıp normal sürüme geçirmek istiyorum ama güncelleme atarsam tamamen kullanılmaz hale gelmesinden korkuyorum bilgisi olan aydınlatabilirmi ?

hakan0026

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 15, 2010
138
15
18
49
Bence guncelleme atarsan sikintisiz kullanırsın, sadece hen aktif edemezsin bir daha

erenkanyanik

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 27, 2014
215
100
43
Gençler PS4 e güncelleme atıp normal sürüme geçirmek istiyorum ama güncelleme atarsam tamamen kullanılmaz hale gelmesinden korkuyorum bilgisi olan aydınlatabilirmi ?
En son güncelleme yaparsanız normal olur. Psne giriş yaparsınız. Geri dönüşü yok. İyi düşünün. Tekrar jailbreak yapamazsın. Versiyon düşürme olayı yok

muco1908

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 22, 2022
4
0
1
En son güncelleme yaparsanız normal olur. Psne giriş yaparsınız. Geri dönüşü yok. İyi düşünün. Tekrar jailbreak yapamazsın. Versiyon düşürme olayı yok
Tekrar Kırık Yapmayı Düşünmüyorum Güncelleyyip Psn Girişi Yapsam Sıkıntısız Kullanabilirim Demi

bayraktutan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 6, 2018
405
1,024
93
28
Kırık halini daha pahalıya satıp online için Xbox One S almanı öneririm. Çünkü aylık PSN ücreti ödemeden online oynayamayacaksın. Gamepass alıp akabilirsin.

KAPTAN 1 KRAL 1

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ağu 31, 2022
31
1
8
PS4 SLİM XBOX ONE S DEN DAHA İYİDİR.OFFLİNE OYUN HERZAMAN OLLİNE MULTİPLAYER OYUNDAN DAHA İYİDİR.HEKLİ PS4 DAHA PAHALIYA SATILIR.