Naruto Shippuuden Kizuna Drive JPN RIP Fixed

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde McPsp Iso Oyunları kategorisinde Jeff_Matt_Hardy tarafından oluşturulan Naruto Shippuuden Kizuna Drive JPN RIP Fixed başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,694 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı McPsp Iso Oyunları
Konu Başlığı Naruto Shippuuden Kizuna Drive JPN RIP Fixed
Konbuyu başlatan Jeff_Matt_Hardy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan PSPGAME

Jeff_Matt_Hardy

Erişim Engelli
May 21, 2010
410
1
0

Rip: UPDATE
Passaword:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Upload: david15
Region Free : Jpn
Working 5.00 M33-6
7z: 885 MB
ISO: 908 MB
Eğer oyun loading diyip siyah ekran da kalıp psp i kapanırsa pluginsleri kapatın.

Part 1 (500 Mb):
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Part 2 (385 MB):

Jeff_Matt_Hardy

Erişim Engelli
May 21, 2010
410
1
0
Denedim Alper Abi Oyunun çalışması için 5.00 M33-6 yukarı olsun vede

VSH Menü Ayarları:
222\111
222\111
M33-DRİVER olsun

Vede eğer plugins varsa pluginsi disabled yapın. Recovery den. Arkadaşlar Oyunu upload ediyordum. Tam %77 deyi. İnternet kesildi. O yüzden uploadım tamamlanamadı. Şimdi yüklüyorum.

Bump:
Pluginslerden kastın nedir ? neyi kapamam gerekiyor ki :S

--

bende plugins yok ama sorun aynı
Sorunun nedir. Versiyonunuz nedir.

Bump: Part 2 akşam eklenecektir.

Jeff_Matt_Hardy

Erişim Engelli
May 21, 2010
410
1
0
USA çıkmayacak. Bu sadece JPN e özel herhalde ama Eng patchini yaparlar. God Eater ın Eng patch i çıktı. Bununda çıkar.

ulas97

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 16, 2009
381
0
16
29
USA çıkmayacak. Bu sadece JPN e özel herhalde ama Eng patchini yaparlar. God Eater ın Eng patch i çıktı. Bununda çıkar.
=) Sanmıyorum Eng'î çıkar. Naruto ship. unh 3'de JPN olarak çıktı sonradan İngilizce oyunuda çıktı. Bunuda jpn'dan ingilizceye çeviren firma çevirir eminim. =)