NeoGeo SNK vs. CAPCOM Svc Chaos Remix Ultra

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Arcade Emulatör kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan NeoGeo SNK vs. CAPCOM Svc Chaos Remix Ultra başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,969 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Arcade Emulatör
Konu Başlığı NeoGeo SNK vs. CAPCOM Svc Chaos Remix Ultra
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kyobekir

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,762
42,097
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

By
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

By

By

By

By

Kurulum
Linkten hazır dosyayı indirin rar'dan çıkartın PSP/GAME klasörüne atın menüden çalıştırın

:download:

Dosya Şifresi:

ilkayjagger

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 6, 2008
788
0
16
40
tunacım eline sağlık içinde sf olması yeterli:D bu arada avatarında çok güzel

PAPENESER

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 25, 2009
32
1
8
slm tuna eline sağlık bunun diğer( svc-chaos ) remix olmayan modelinden sadece karakter fazlasımı var yoksa hareketlerindede özelik farkı varmı? indirecem ama indirmek isteyen diğer arkadaşlar bilmek ister belki diye sorayım dedim saygılar.

PAPENESER

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 25, 2009
32
1
8
dostum tuna bende slim 5.00 versiyon yüklü psp var oyun çalışmadı
şöyle birşey yazıyor
checking bıos...
checking rom info...
rom set svcru
crc32not correct. svc-p1.bin
press any button.

dosya eksik inmiş olabilirmi ? yoksa yapacağım basit birşey düzeltebilirmi ?

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,762
42,097
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Verdiğim emulatörü kullandın değilmi?

Aşağıdaki dosyayı indir rar'dan çıkart emulatörün olduğu klasöre at ve oyunu çalıştır,sonucunu bekliyorum :)

PAPENESER

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 25, 2009
32
1
8
tamam dostum çalıştırdım:wi: eyvallah benden sana bir teşekkür daha:50::

HellBoy

King Of Upload
Kayıt Üyemiz
Haz 19, 2008
423
0
18
38
Ben bunu dener, Street Fighter hastası oldum ya, yıllardır neden oynamamışım diye yanıyorum :)

baris yagiz

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 30, 2008
93
4
8
34
Mctuna burda bi hata verdi ''This program requires psp_2000 + FW 3.71 M33 or later'' yazıyor press any button yazıyo bastım direk normal menu açılıyor ne yapmalıyım?