NullDC-Naomi_1.0.3_mmu ve Capcom vs Snk 2

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sega Emulation kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan NullDC-Naomi_1.0.3_mmu ve Capcom vs Snk 2 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,751 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sega Emulation
Konu Başlığı NullDC-Naomi_1.0.3_mmu ve Capcom vs Snk 2
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sneidder

pofpor

Arsenal
Moderatör
Eki 7, 2008
727
2
18
Siteye Git
MCTUNA orda mısın?Sorum var.Bu emülatör ile kalıp dosya halindeki dc oyunlarını oynayabiliriz değil mi? (iso,nrg,bin...)

ilkayjagger

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 6, 2008
786
0
0
37
psp için bu oyunu oynamak hayalmi peki ?
bide biri allah aşkına şunun tuşları nasıl değişiyor söylesin butun tuşları değiştirdim ama benim istediğim şekilde olmuyor hep a,s,d yumruk z,x,c tekme bana bu şekilde ters oluyor:(

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,774
24,743
113
38
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Ben bu oyunu pc'den uzun zaman önce sildim arkadaşlar tuş ayarlarını ve fps hızlarını hatırlamıyorum desem doğruyu söylemiş olurum :) size zahmet olacak ama biraz uğraşın derim :)

Sakura

Neo-Cps !
Kayıt Üyemiz
May 30, 2008
507
8
0
Kontrolleri Makaron NAOMI'de değiştirmiştim.Onu dene....

Ayrıca Null Naomi'de frame 60 olması gerekiyor.Fazla olursa Page Down tuşu ile eskisi gibi yapılır sanırım....

Ben Full Screen için 800x600 56 Hz kullanıyorum.Sorunda olmadı Null Naomide...Ama sitemizin yaptığı Makaron NAOMI daha fazla oyun çalıştırıyor....

ilkayjagger

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 6, 2008
786
0
0
37
Kontrolleri Makaron NAOMI'de değiştirmiştim.Onu dene....

Ayrıca Null Naomi'de frame 60 olması gerekiyor.Fazla olursa Page Down tuşu ile eskisi gibi yapılır sanırım....

Ben Full Screen için 800x600 56 Hz kullanıyorum.Sorunda olmadı Null Naomide...Ama sitemizin yaptığı Makaron NAOMI daha fazla oyun çalıştırıyor....
shingocum dediğin şekilde kontroller daha rahat halloldu diyebilirim teşekkurler

figo2121

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 15, 2008
2
0
0
34
kardeş iyi güzelde oyun kaydolmuyor memoryden ve kayıt oluyosa emu yada dosya paylaşırsan sevinirim