Oyunlar 500GB civarında görünüyor? Anlayan var mı acaba?

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde burak2775 tarafından oluşturulan Oyunlar 500GB civarında görünüyor? Anlayan var mı acaba? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 142 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı Oyunlar 500GB civarında görünüyor? Anlayan var mı acaba?
Konbuyu başlatan burak2775
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mctuna

burak2775

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ağu 27, 2019
182
40
28
Merhabalar,

Oyunların boyutu 500 GB civarlarında görünüyor, kurarken bir kaç kez hata alıp tekrar farklı olarak kurduğum oyunlar bunlar sanırım ve boyutları çıldırmış durumda, sizce neden böyle görünüyor?

Tomb Raider Legendi Diske taşıdım 9gb görünüyor geri kopyaladım boyutu yine büyük görünüyor, hafızada bir farklılık olmuyor devasa lakin sanırım artık dosyalar kaldığı için böyle görünüyor. İlginç bir problem nasıl çözeriz acaba? Dahhili diske atınca 9gb görünüyor, harici diske taşıyınca yine 500 GB

[ATTACH type="full" alt="2382"]2382[/ATTACH][ATTACH type="full" alt="2383"]2383[/ATTACH][ATTACH type="full"]2382[/ATTACH]

burak2775

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ağu 27, 2019
182
40
28
5TB lik bir harici disk aldım, çokta iyi geldi çok güzel arşiv yaptım çoluk çocuk falan oynuyor, ailecek oynuyoruz. Fakat cidden bu şeyler yer kaplıyor, diski çıkartıp tekrar bir taratma yaptırayım bakalım düzelecek mi. Olmadı artık 4tb boşta bir disk var onu bir şekilde bağlayıp hepsini ona taşıyıp diski yeniden biçimlendireceğim. Bu oyunların pkg dosyalarının olduğu klasörler vardı acaba onların içinde aynı paket hata verdiği için tekrar tekrar artıkları orada mı kaldı emin olamadım. Klasörlerinin hangi yolda olduğunu bir bulmak gerek.