Pandora 4.01M33-2 Despertar del Cementerio v7 IDStorage Regeneration

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Version Downgrade-Upgrade kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Pandora 4.01M33-2 Despertar del Cementerio v7 IDStorage Regeneration başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,499 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Version Downgrade-Upgrade
Konu Başlığı Pandora 4.01M33-2 Despertar del Cementerio v7 IDStorage Regeneration
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yokutlay

karantina82

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 15, 2008
255
1
0
42
anladığım kadarı ile senin versiyonun orjinal iki mesajındada bunu belirtmemişsin

umarım elazıgda yardımcı olacak bi arkadaş çıkar ama olmassa forumumuzda garantili bu işi yapan arkadaşlarımız var onlara cihazını kargo yolu ile gönderip hallettirebilirsin arkadaşım kolay gelsin

sendomi

Jtagged 360 Jasper Owner
Kayıt Üyemiz
May 30, 2008
287
1
18
46
forumda elazığlı arkadaşlarımız olacaktı ama hatırlayamadım kim olduklarını

karantina82

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 15, 2008
255
1
0
42
benim tek bildiğim balıkesirde bu işin ustası olduğu :)

son dönemlerdeki hatamı telafi etme çabalarım sendomiciğim hayırlı işler

sendomi

Jtagged 360 Jasper Owner
Kayıt Üyemiz
May 30, 2008
287
1
18
46
vay allah razı olsun karantina kardeşim sende az buz değilsin hani benim kadar olmasanda sende çok iş var:01:

vfs38

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 30, 2008
15
0
0
valla bende orjinal kartla 4 kere denedim olmadı sonra çakma kartla bi kere daha denedim onlada olmadı.

herşey tamam yapıyorum pandora oluşturuyorum hafıza kartına dosyaları atıyorum game den çalıştırıyorum fakat siyah ekrandan sonra psp kapanıyo.

versiyonum 3.90 m33-3
dosttum daha dun full brick yaptigim makinayi ayaga kaldirmak icin bu uylamayi kurdum vede basardim:22:
senin sorunla bende karsilastim x tusuna basip ms kurulum yapamiyordum 6-7 saniye icinde kapaniyordu,ben sorunu recovery menuden kerneli 1.50 ye cevirdim kurulum burada yazildigi gibi oldu sende bir dene bence :sm::sm:

soru: bu uygulama ile orjinal firmware yi kirarak 4.01 M33 direk gecirebiliyoruz degilmi,yani cikan menuden 4.01 M33 direk yukleyebiliyoruz ?:confused:

Jason

Erişim Engelli
Eyl 22, 2008
33
0
0
dosttum daha dun full brick yaptigim makinayi ayaga kaldirmak icin bu uylamayi kurdum vede basardim:22:
senin sorunla bende karsilastim x tusuna basip ms kurulum yapamiyordum 6-7 saniye icinde kapaniyordu,ben sorunu recovery menuden kerneli 1.50 ye cevirdim kurulum burada yazildigi gibi oldu sende bir dene bence :sm::sm:

soru: bu uygulama ile orjinal firmware yi kirarak 4.01 M33 direk gecirebiliyoruz degilmi,yani cikan menuden 4.01 M33 direk yukleyebiliyoruz ?:confused:
dostum evet dediğin gibi kerneli 1.50 yapınca oldu gerçektende. saolasın

sunuma eklenmesi lazım sanırım bunun. sunumda yapılması gereken bu işlem eksik kalmış eklenirse daha iyi olur benim gibi başkalarıda tekrar tekrar uğraşmamış olur ;)

yokutlay

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 15, 2010
3
0
0
yüklemede %99 da hata veriyor despertar v8 de de hata veriyor. Hta şöyle;
the install failed Use Team C+D mspformat pc tool and run the installer again. diye
tam iplloaderda hata veriyor
psp tool denedim ipl için yer yokmuş gibi bişey söyledi sorun nedir lütfen yardım.
memory stick:MAX memory 64 mb