Pandora 4.01M33-2 Despertar del Cementerio v7 IDStorage Regeneration

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Version Downgrade-Upgrade kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Pandora 4.01M33-2 Despertar del Cementerio v7 IDStorage Regeneration başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,512 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Version Downgrade-Upgrade
Konu Başlığı Pandora 4.01M33-2 Despertar del Cementerio v7 IDStorage Regeneration
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yokutlay

Jason

Erişim Engelli
Eyl 22, 2008
33
0
0
ya dostum çok soru soruyorum farkındayım ama kafama bişey takıldı :)

ben en son pandora yapmayı denediğimde rehberde önce hafıza kartını sonra pili takın pandora menüsü gelicek diye bi cümle okumuştum am bunda öyle bişey yok sanırım bunun yükleme mantığı farklımı ?

yoksa yine aynı şekilde kapalı olan psp ye önce kartı sonra pili takınca mı geliyo bu menü ?

ayrıca şu resimde ne demek istediğini anlamadım

psp nin hangi tuşlarına basmamız gerekiyo bu ekran gelince ? bazı tuşlara basıl diyo sanrım burda ama hangi tuşlara basıcaz ?

EDİT :

yav ben pandora pil ve ms imi hazırladım sonra içine burdan indirdiğim dosyaları attım ama menü gelmedi.

3.90 m33 dosyalarını atıyorum 3.90 yükleme menüsü geliyo.

hafıza kartının içindekileri silip burdan indirdiklerimi koyuyorum ama bunları koyunca pandoıra menüsü gelmiyo. tüm ışıklar yanıyo fakat ekrana görüntü gelmiyo 6-7 saniye sonrada ışıklar sönüp psp kapanıyo. nedendir ?

elgado

Kayıtlı Üye
ADMİN
Moderatör
FORUMSAHİBİ
Kayıt Üyemiz
May 11, 2008
556
2
18
Siteye Git
Bunda menu gelmez bu dosyaları attıktan sonra kurulum yapman lazım ilk mesajda anlatıldığı gibi install bittek sonra önce kart sonra pil tak ve menu gelir

Jason

Erişim Engelli
Eyl 22, 2008
33
0
0
kardeş kurulum yapmayıda denedim dosyaları pandora karta attıktan sonra game girip uygulamayı çalıştırdım önce beyaz ekran psp yazısı geldi sonra siyah ekran hiçbişey gelmedi

5-6 saniye sonrada kapanıyo psp.

elgado

Kayıtlı Üye
ADMİN
Moderatör
FORUMSAHİBİ
Kayıt Üyemiz
May 11, 2008
556
2
18
Siteye Git
Kapanmaması gerekirdi :) o zaman karta psp'de format at sonra kartı yine magic ms yap sonra yine bu işlemi dene

Jason

Erişim Engelli
Eyl 22, 2008
33
0
0
3 kere yaptım :)

yav olmuyo anlamadım gitti.

pandora pil ve msi hazırladım orda sorun yok.

ama bu dosyaları karta atınca game menüsüne program geliyo ama çalıştırınca siyah ekrandan başka bişey gelmiyo ve psp de 6-7 saniye sonra kapanıyo. anlamadım gitti ya :(

elgado

Kayıtlı Üye
ADMİN
Moderatör
FORUMSAHİBİ
Kayıt Üyemiz
May 11, 2008
556
2
18
Siteye Git
Bazı kartlarda bu tür sorun yaratabilir DC7,eğer elinde başka bir hafıza kartı var ise onunla dene Jason,ben çakma 1gb kartta sorunsuz kullanıyorum

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,768
42,336
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Evet başka bir hafıza kartı ile denemelisin oda olmazsa sorun başka birşeyden kaynaklanıyordur,bu tür sorunlar ile karşılaşmadığım için pek birşeyde söyleyemiyorum

Jason

Erişim Engelli
Eyl 22, 2008
33
0
0
başka hafıza kartı ile de denedim yine olmadı malesef.

ya ben size yaptığım adımları bi anlatim siz bi yerde hata varmı onu söyleyin en azından.

- önce senin verdiğin pandor rev 4 konusundan pandora pil ve ms hazırladım. tüm aşamaları yaptım pil ve ms oldu.

- sonra ms in içindeki dosyaları silip bu konudaki dosyaları indirdim rardan çıkan 4.01.PBP dosyasını ve PSP klasörünü hafıza kartına attım.

- sonra game menüsünden dc7 yi çalıştırdım. psp yazısından sonra siyah ekran geldi. 5-6 saniye sonrada psp kapandı.

bu adımlarda yanlış bişey varmı ? bu linkteki dosyaları hafıza kartına atarken hafıza kartında başka dosyalarda olması gerekiyomu ?

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,768
42,336
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Hayır gerekmiyor ama neden psp kapandı onuda anlayamadım,dosyayı atarken adını değiştirmiyorsun dimi 4.01.PBP yazmışsın 401.PBP olmalı