PS3 DLC + YAMA Pes 2015 Data Pack 4.0 (PS3)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Oyun DLC Paketleri kategorisinde Sayqho tarafından oluşturulan Pes 2015 Data Pack 4.0 (PS3) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,569 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 146 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Oyun DLC Paketleri
Konu Başlığı Pes 2015 Data Pack 4.0 (PS3)
Konbuyu başlatan Sayqho
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mavi_isyan

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,333
11,189
113
Pro Oyun Salonu / Zonguldak
Siteye Git

Pes 2015 Datapack 4.0
:download:
[HIDE-THANKS]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

rar şifresi : mcpsp.com
[/HIDE-THANKS]

BLUS31480 1.03 Güncellemesi
[HIDE-THANKS]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[/HIDE-THANKS]

BLES02088 1.04 Güncellemesi
[HIDE-THANKS]
[/HIDE-THANKS]​

Oyununuzun kodu BLUS31480 Yapacağınız Kurulum :

[HIDE-THANKS]İndirdiğimiz dosyayı rardan çıkartalım dosyamızın ismi BLES02088_DATAPACK bunu BLUS31480_DATAPACK olarak değiştirelim.Bu dosyayı ve indirmiş olduğumuz güncelleme dosyasını Fat32 formatlı bir usb/flash diske kopyalayalım.

Sonra ps3'e gelip usb'mizi takalım, multiman'e girelim ve Start + Select tuşlarına aynı anda basalım yada üçgene basıp Dosya Yöneticisi yazan yere girelim.

Gelen ekranda Ps3 Root ordan dev_usb000 veya dev_usb001 taktığınız porta göre değişiklik gösterir. flash diskimize attığımız dosyaya gelip x'le seçip yuvarlak tuşuna basarak kopyala diyelim.

Sonra az önceki ekrana gelip sırasıyla Ps3 Root - dev_hdd0 - game klasörleründe boş bir alandayken yuvarlak tuşuna basıp yapıştır diyelim.

Son olarak install package files'dan oyunun güncelleme dosyasını kuralım. Eğer daha önce datapack yüklediyseniz işleminiz buraya kadar ama daha önce datapack yüklemediyseniz adımlara devam edin.

Bu işlemlerden sonra makinayı kapatıyoruz.

Şimdi recovery menüde açmamız lazım ps3'ü, bu işlemi nasıl yapacağını bilmeyenler altta verdiğim video'dan izlesinler..

Recovery Menüde 4. seçeneği seçiyoruz. Rebuild Database ve makina kapanıp açıldığında gelen uyarılara evet diyoruz.

Artık oyuna girebiliriz işlemimiz tamamdır..[/HIDE-THANKS]

Oyununuzun kodu BLES02088 Yapacağınız Kurulum :

[HIDE-THANKS]İndirdiğimiz dosyayı rardan çıkartalım dosyamızın ismi BLES02088_DATAPACK olacak dosyayı Fat32 formatlı bir usb/flash diske kopyalayalım.

Sonra ps3'e gelip usb'mizi takalım, multiman'e girelim ve Start + Select tuşlarına aynı anda basalım yada üçgene basıp Dosya Yöneticisi yazan yere girelim.

Gelen ekranda Ps3 Root ordan dev_usb000 veya dev_usb001 taktığınız porta göre değişiklik gösterir. flash diskimize attığımız dosyaya gelip x'le seçip yuvarlak tuşuna basarak kopyala diyelim.

Sonra az önceki ekrana gelip sırasıyla Ps3 Root - dev_hdd0 - game klasörleründe boş bir alandayken yuvarlak tuşuna basıp yapıştır diyelim.

Son olarak install package files'dan oyunun güncelleme dosyasını kuralım. Eğer daha önce datapack yüklediyseniz işleminiz buraya kadar ama daha önce datapack yüklemediyseniz adımlara devam edin.

Bu işlemlerden sonra makinyayı kapatıyoruz.

Şimdi recovery menüde açmamız lazım ps3'ü, bu işlemi nasıl yapacağını bilmeyenler altta verdiğim video'dan izlesinler..

Recovery Menüde 4. seçeneği seçiyoruz. Rebuild Database ve makina kapanıp açıldığında gelen uyarılara evet diyoruz.

Artık oyuna girebiliriz işlemimiz tamamdır..[/HIDE-THANKS]

Anlatım bana aittir, alıntı değildir..

[video=youtube;_2YnGGUOJks]https://www.youtube.com/watch?v=_2YnGGUOJks&list=WL0803A8D144F76B53[/video]​

Son düzenleme:

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,333
11,189
113
Siteye Git
rarlı dosya açılmıyor dağa yükleme olmadımı acaba...
Sayqhorar yazıyor ya dosyanın sonunda, dosyanın ismini değiştirin Sayqho.rar yapın düzelecektir.

daha once yukledıgımız data ustune kuruyorum faktat farkılı surum oldugu ıcın olmuyor..
Sanıyorum Blus olan versiyona sahipsiniz dosyanın ismini değiştirip kopyalama işlemini öyle yapın ve güncellemeyi mutlaka kurun.

akın_258

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 1, 2009
102
53
28
44
Sayqhorar yazıyor ya dosyanın sonunda, dosyanın ismini değiştirin Sayqho.rar yapın düzelecektir.

Sanıyorum Blus olan versiyona sahipsiniz dosyanın ismini değiştirip kopyalama işlemini öyle yapın ve güncellemeyi mutlaka kurun.
BLES02088 versıyon bunu yukluyorum fakat baska surumden geldıgı ıcım olum suz oluyor

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,333
11,189
113
Siteye Git
BLES02088 versıyon bunu yukluyorum fakat baska surumden geldıgı ıcım olum suz oluyor
Güncellemeyide yüklediğinizde çalışır. Yalnız daha önceki datacklerin yüklü olması gerekiyor bu sadece datapack 4'ü içeriyor.

Not : ilk mesajdaki dosyanın uzantısı düzeltildi, link yenilendi.

darkvader83

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 7, 2009
5
2
0
selamlar, bu multiup.org sitesinden nasıl indirme yapacaz birtürlü bulamadım, nereye tıklasam farlı bir siteye yönlendiriyor yardım eden olursa çor sevinirim..

can111

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 10, 2015
8
0
0
Hocam benim şuan versiyon sürüm 1.02 veri paketi 2.00 ve 1.03 kurmak isitiyorum ardından bu yamanızı ama süperlik yüklü bende bunları kurunca bir sıkıntı yaşarmıyız bozulma gibi şimdiden emegin için tşkler

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,333
11,189
113
Siteye Git
selamlar, bu multiup.org sitesinden nasıl indirme yapacaz birtürlü bulamadım, nereye tıklasam farlı bir siteye yönlendiriyor yardım eden olursa çor sevinirim..
Tamam yönlendirdiği siteden indirme işlemini yapacaksınız.

Hocam benim şuan versiyon sürüm 1.02 veri paketi 2.00 ve 1.03 kurmak isitiyorum ardından bu yamanızı ama süperlik yüklü bende bunları kurunca bir sıkıntı yaşarmıyız bozulma gibi şimdiden emegin için tşkler
Forumda datapack 4.0 uyumlu süperlig yaması mevcut, onu yüklerseniz sorun olmaz.

canerr47

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 15, 2015
9
2
0
adminn ALLAH aşkı için şu datapck 4.0 adlı rar dosyasını yenile...hangi indirme sayfasından bahsediyorsun hiçbirşeyin ne açıldığı var ne gözüktüğü..bi türlü datapackı
indiremedim yaa....:Q@