Ps vita psn format sorunu

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSVita MCPSP Topluluğu Özel kategorisinde eren.topcu tarafından oluşturulan Ps vita psn format sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,318 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSVita MCPSP Topluluğu Özel
Konu Başlığı Ps vita psn format sorunu
Konbuyu başlatan eren.topcu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Maschinengewehr

eren.topcu

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 20, 2011
1
0
0
PS VİTA'ya format atmak istiyorum fakat psn ID ve Password istiyor.Ne yapmalıyım?Id ve passwordu yazdıktan sonrada (NP-2068-6)hatasını veriyor.
file:///H:/BlackBerry/camera/IMG-20120413-00152.jpg

file:///H:/BlackBerry/camera/IMG-20120413-00154.jpg

gregory

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 13, 2011
3
0
0
41
bende de aynı olay oldu ben de kendim buldum vita nın gizli recovery menusu var ordan sistem reset yapman lazım yoksa olmuyo.vitayı tamamen kapat sonra sol ust tuşla ucgen ve acma tusuna belli bir sure basılı tut bi menu cıkacak ordan system reset yap cihaz sıfırlanıyo ancak o şekilde yapılıyo.

Bump: yanlız cihazdaki butun veriler sıfırlanıyor ona gore content menager le verilerin varsa bilgisayara kopyalayabilirsin.

Bump: duzeltiyorum r ust tuş acma tuşu ve ps tuşu na aynı anda basarak acınca cıkıyo

Maschinengewehr

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 19, 2009
92
1
8
36
Siteye Git
Aynen Power tuşu + playstation tuşu ve R tuşuna aynı anda basıp recovery menüsüne geliyorsunuz.En altın bir üstündeki seçeneği seçip fabrika ayarlarına geri dönderiyorsunuz.