Ps2 Emulatörü Memory Card Manager (Save Editleme Save Ekleme Save Çıkartma )

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 2 Emulation kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Ps2 Emulatörü Memory Card Manager (Save Editleme Save Ekleme Save Çıkartma ) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,125 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 2 Emulation
Konu Başlığı Ps2 Emulatörü Memory Card Manager (Save Editleme Save Ekleme Save Çıkartma )
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan redvelvet

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,769
42,209
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Uygulama ile play station 2 emulatörüne ait memory card içerisindeki save dosyalarını çıkartıp yedekleyebilir dilerseniz internetten indirdiğiniz save dosyalarını memory kartın içerisine atıp sorunsuzca oyunlarınızda kullanabilirsiniz

Bu uygulama play station 2 konsolunun orjinal memory kartlarındada çalışmaktadır ama türkiyede play station 2 memory kartını pc'ye bağlayacak aparatı bulmak çok zordur

Card Manager.rar (3.71 MB)
Rar Şifresi:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Save Dosyasını Çıkartma
Linkten hazır dosyayı indirip çalıştırın karşınıza gelen menüden OPEN sekmesini tıklayın ve işlem yapacağınız memory kartı seçin

By

By

Karşınıza memory kartda bulunan save dosyaları gelecektir,buradan istediğiniz save dosyasının üzerine gelip Export sekmesine tıklayın ve save dosyasını nereye kayıt etmek istediğinizi seçin

By

By

Memory Karta Save Dosyası Ekleme
Öncelikle aşağıdaki linkten harf listesine girip istediğiniz oyuna ait save dosyalarını indirin,max veya cbs save dosyaları tavsiyemdir

OPEN sekmesinden memory kartımızı seçiyoruz Import sekmesine tıklayıp indirdiğiniz save dosyasını seçin ve aç deyin tamamdır,artık save dosyası memory karta eklenmiştir ( dikkat etmeniz gereken husus,import ederken memory kartta o oyuna ait başka bir save dosyası bulunmamalıdır)

By

Sakura

Neo-Cps !
Kayıt Üyemiz
May 30, 2008
507
8
0
O aparat bende de yok malesef.Save dosyalarına ait İso 'yu CD 'ye çekip anca öyle yaparım.

bluder

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 1, 2008
160
2
18
Bn Gamefaqs den indirdiğim ps2 save dosyalarını pscx2 emulatorune uyumlu hale getirip oynuyorum.
En son naruto shipuuden 1 ve 2 yi çevirdim tüm karekterler açık vsvs...
Bu program da emulator için mi? Yoksa ps2 konsolları için mi?
Daha kolay pratik bir yöntem gibi görünüyorda ben diğer türlü uğraşıyorum.

arif02

Kayıtlı Üye
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Eki 5, 2008
1,463
5,254
113
tuna kardeş sende saveler gözüküyor herhalde sende aparat var :d:

zaza24

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 7, 2009
978
15
28
deneyeceğim sağolun millet iyi çalışmalar

Bump: peki bununla m.kartı usb ye yedekliyebilirmiyiz saveleri falan yöntemi varmıdır
- bazı oyunlarda ne cd-lerde ne kabında ntsc,pal,us,jp vb yazmıyor nasıl bulacağım bölge kodlarını tv ekranda de gözüküyormu yardımcı olan varmı

altair

Erişim Engelli
Ara 7, 2009
782
36
0
44
teşekkürler mctuna dostum bir soru soracağım izninle bende ps2 dvd oyunu var bu oyunu nasl emulatorde oynarım cevap verirsen sevinirim mctuna dostum çok sağol

Bump: mctuna bu arada dvd cd olarak var ona göre çok zormuş sd yi emulatöre çevirmek sırf bu yüzden emulatör oyunlarını çok severim ama bu yüzden ps1 ve ps2 emulatorlerini bıraktım cevap verirsen sevinirim teşekkürler