PS2 Slim Kasaya USB HDD Takma

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde HD Loader kategorisinde efsaneyup tarafından oluşturulan PS2 Slim Kasaya USB HDD Takma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,488 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı HD Loader
Konu Başlığı PS2 Slim Kasaya USB HDD Takma
Konbuyu başlatan efsaneyup
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan emrah555

efsaneyup

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 17, 2011
2
0
0
32
Arkadaşlar uğraşıyorm uğraşıyorm yapamıyorum.Boot cd si yapıyorum.Kırmızı ekran geliyor PS de.Yanlış mı yazdırıyorum ne?PS2 chipli kopya oyun çalıştırıyor.Fakat ben HDD takmak istiyorum yardım edin lütfen :)

(D33P)

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 26, 2010
295
9
18
arkadaşlar bi yardım bende usb den hdd takmakk istiyorum bu arada flash belleği memory card die kullanıyorum hd project ile usb den hdd takmak için program ları eklermisiniz şimdiden teşekkürler

Bump: arkadaşım ben yöntemi buldum aşağıdaki linkte var

Link:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

yukarıdaki sayfada hepsi var ben denedim oluyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ugur_1987_gs

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 14, 2011
102
0
16
36
selam bende 1,5 terebyte hdd aldım usb prgrami cdye yazıyorum ama hdd i bicimlendirimiyorum oyunlarıda atamıyorum nasıl yapmam lazım acaba ??????hd loaderi cdye yazdım oo calısıyo matrix chip var ps2 mde

emrah555

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 4, 2014
2
0
1
merhabalar ps2de Free MC Bootu yüklemeye çalışınca DvdElf hatası alıyorum.
Memory card :: MagicGate
PS2 :: SCPH 70004
Çözümünü biliyor musun ?
Noobie Package , 1.8 1.7 1.6 1.5 1.4 1.3 1.1 denedim
Şimdiden Teşekkür ederim...

Ya da Siz de hala ps2 varsa memory card ınızın içindeki dosyaları atabilir misiniz ??