PS3 Aşırı Isınma

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Donanım Teknik Servis kategorisinde charm35 tarafından oluşturulan PS3 Aşırı Isınma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,434 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Donanım Teknik Servis
Konu Başlığı PS3 Aşırı Isınma
Konbuyu başlatan charm35
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan charm35

charm35

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 13, 2014
5
1
0
Benim ps3 de oyuna girince aşırı ısındı uyarısını verıyor ya kendim oyundan çıkıp kapatıyorum ps yi yada kendi kapatıyor.Gta 5 de oyun açıldıktan 10-20 saniye sonra,fifa da ilk yarı bitiminde ısınıyor. Kapatına makineye altına falan bakıyorum ama dışardan belli olan hiçbir ısınma yok.Bu arada 1 aydır falan fan sesi çoktu. PS3 üm fat kasa modeli cechj04. Ne olmuş olabilir bilen varmı acaba ? bu arada 4.55 cwf li. Teşekkürler

torlofan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 14, 2013
176
34
28
40
aşırı sıcaktan oluyor bu yaz günlerinde bende de var aynı sorun sen sen ol zorlama makineyi kırmızı ışık hatası vermeye müsait fat modeller. klimalı yerde oynayabilirsin tahminimce :)

Sir John

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 11, 2014
1,224
163
63
Aynen yaz ayları geldiğinde fanlar daha sesli çalışmaya başlarlar.

torlofan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 14, 2013
176
34
28
40
gt6 yı açtım geçen gün anında uyarı verdi webman ve hemen kapattım makineyi. sonra açıp webman ayarlarından baktım 90 derece olmuş makine. gta5 gibi yüksek grafikli oyunlarda özellikle çok dikkatli olmalısın bu yaz günlerinde. fat modellerin soğutması kötü 3 tane makinem gitti benim o şekilde.

(PS63)

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 20, 2013
628
142
43
Termal macunu yenile...

This is not just a game!!!