Ps3 Glod hatası acil

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 NFO kategorisinde Nefriuss tarafından oluşturulan Ps3 Glod hatası acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 413 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 NFO
Konu Başlığı Ps3 Glod hatası acil
Konbuyu başlatan Nefriuss
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan melih2010

Nefriuss

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 13, 2023
1
0
1
Selamün Aleyküm, PlayStation 3 Fatım bundan 2 sene önce ben oyun oynarken aniden kapandı. Hatayı çözemedim bıraktım. Bugünde can sıkıntısından açayım dedim. Karşılaştığım hata: Ps3 açılıyor yeşil ışık veriyor fanlar çalışıyor iki bip sesinden sonra kapanıyor. Kabloda vs. Hiç sıkıntı yok. İçi kirlenmiş olabilir ama fan modunu açtım temizledim. Bu hata devam etti yardımcı olabilecek arkadaş varsa şimdiden teşekkürler.

melih2010

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 14, 2008
602
159
43
Selamün Aleyküm, PlayStation 3 Fatım bundan 2 sene önce ben oyun oynarken aniden kapandı. Hatayı çözemedim bıraktım. Bugünde can sıkıntısından açayım dedim. Karşılaştığım hata: Ps3 açılıyor yeşil ışık veriyor fanlar çalışıyor iki bip sesinden sonra kapanıyor. Kabloda vs. Hiç sıkıntı yok. İçi kirlenmiş olabilir ama fan modunu açtım temizledim. Bu hata devam etti yardımcı olabilecek arkadaş varsa şimdiden teşekkürler.
Forum yetkili mctuna @mctuna dan bilgi alabilirsin.