PS3 slim AÇILMIYOR YARDIIIM PLS :(

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Donanım Teknik Servis kategorisinde turkismail tarafından oluşturulan PS3 slim AÇILMIYOR YARDIIIM PLS :( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,857 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Donanım Teknik Servis
Konu Başlığı PS3 slim AÇILMIYOR YARDIIIM PLS :(
Konbuyu başlatan turkismail
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan melih2010

turkismail

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 28, 2014
1
0
0
(Umarım doğru yere açmışımdır konuyu) cech-2004A ps3 slim kasa

Arkadaşlar konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun.

Ben evde yokken cocuklar ps3 açmış. çocuklar 15 dk fln oynadıktan sonra oyundan çıkmış ve tv yi uyduya almış. Anladığım kadarı ile ps3 açık kalmış menü kısmında,

Sanırım 5- 6 saat hatta daha fazla bile olabilir bu şekilde kalmış. akşam evde çocuklar tekrar açmak isteyince baktım ki ps3 ün hiç bir ışığı yanmıyor. fişi fln takılı ama elektirik gelmiyor. başka prizden denedim ama yine olmadı. akım korumalı priz kullanıyorum. ps3 ün ışıklarının yanmadığını fark etmeden önce de bir elektirik kesintisi oldu.

Şu anda hiç bir şekilde ps3 tepki vermiyor ışıkları yanmıyor.

Ne olmuş olabilir? Çözümü hakkında bilgi sahibi yada böyle bir deneyimi olan var mı?

Tamirini kim yapar. mctuna tavsiyesi aldım donanımhaber de bir arkadaştan. Nasıl ulaşılır kendisine yaklaşık maliyet ne olur vs..

Yardımlarınızı bekliyorum

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,331
11,164
113
Pro Oyun Salonu / Zonguldak
Siteye Git
ilk olarak farklı bir elektrik kablosuyla deneyin, Çalışmıyorsa muhtemelen makinanızın power'ı yanmış, aynısı benimde başıma geldi power'ı değiştirdik makina düzeldi.
[MENTION=2]mctuna[/MENTION]'ya özel mesaj yoluyla ulaşın size yardımcı olacaktır.

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,762
42,098
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
(Umarım doğru yere açmışımdır konuyu) cech-2004A ps3 slim kasa

Arkadaşlar konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun.

Ben evde yokken cocuklar ps3 açmış. çocuklar 15 dk fln oynadıktan sonra oyundan çıkmış ve tv yi uyduya almış. Anladığım kadarı ile ps3 açık kalmış menü kısmında,

Sanırım 5- 6 saat hatta daha fazla bile olabilir bu şekilde kalmış. akşam evde çocuklar tekrar açmak isteyince baktım ki ps3 ün hiç bir ışığı yanmıyor. fişi fln takılı ama elektirik gelmiyor. başka prizden denedim ama yine olmadı. akım korumalı priz kullanıyorum. ps3 ün ışıklarının yanmadığını fark etmeden önce de bir elektirik kesintisi oldu.

Şu anda hiç bir şekilde ps3 tepki vermiyor ışıkları yanmıyor.

Ne olmuş olabilir? Çözümü hakkında bilgi sahibi yada böyle bir deneyimi olan var mı?

Tamirini kim yapar. mctuna tavsiyesi aldım donanımhaber de bir arkadaştan. Nasıl ulaşılır kendisine yaklaşık maliyet ne olur vs..

Yardımlarınızı bekliyorum
Merhaba [MENTION=144491]turkismail[/MENTION]

Elektrik fişini taktığında açma tuşu üzerindeki kırmızı ışık yanmıyor ise elektrik kesintisinde konsol içerisinde ki besleme ünitesi zarar görmüş olabilir

Dilersen makineni bize ulaştır kontrol edelim