PS3 HAN OFW PS3Xploit 4.84 HFW Version Düşürme CFW Yükleme Rehberi

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 OFW HAN kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PS3Xploit 4.84 HFW Version Düşürme CFW Yükleme Rehberi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,688 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 OFW HAN
Konu Başlığı PS3Xploit 4.84 HFW Version Düşürme CFW Yükleme Rehberi
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MadMax

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,762
42,100
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

Merhaba arkadaşlar, PS3Xploit ile E3 flasher veya buna benzer donanımsal aletler ile konsolumuza hiç bir müdahalede bulunmadan PS3 konsolunuzun içerisini açmadan vida sökmeden vida takmadan 4.84 olan bir PS3 konsoluna CFW nasıl yüklenir onu öğreneceğiz

BU ANLATIMI BAŞKA SİTELERDE KULLANMAYINIZ DEMEYECEĞİM NASIL OLSA ÇALIŞ ÇIRPIP BİR KAÇ DEĞİŞİKLİK YAPARAK YİNE YAYINLAYACAKSINIZ.BU ANLATIM İLK OLARAK WWW.MCPSP.COM'DA YAYIMLANMIŞTIR

BU İŞLEMLERE BAŞLAMADAN ÖNCE KONSOLUNUZUN MODELİNİN AŞAĞIDAKİ MODELLERDEN OLDUĞUNA EMİN OLUNUZ,EĞER KONSOLUNUZ CFW İÇİN UYGUN MODEL DEĞİLSE BU İŞLEMLERİ KESİNLİKLE DENEMEYİNİZ

KONSOLUNUZUN MODELİNİ KONSOLUNUZUN ALT VE ARKA TARAFINA BAKARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

FAT KASA PS3 CECH KODU

SLİM KASA PS3 CECH KODU

DESTEKLENEN FAT KASA MODELLERİ, CECH Axx/Bxx/Cxx/Exx/Gxx/Hxx/Jxx/Kxx/Lxx/Mxx/Pxx/Qxx

DESTEKLENEN SLİM KASA CECH-20xx and 21xx

DESTEKLENEN SLİM KASA CECH 25XX FABRİKA ÇIKIŞ VERSİONU 3.56 VE ALT VERSİON OLAN MODELLER

EĞER FABRİKA ÇIKIŞ VERSİONUNU BİLMİYOR İSENİZ AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIDA VERMİŞ OLDUĞUM MinVerChk PROGRAMI İLE KONTROL EDEBİLİRSİNİZ

MinVerChk
DONWNLOAD
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

İNDİRDİĞİNİZ DOSYA İÇERİSİNDEN ÇIKAN PS3 KLASÖRÜNÜ FAT32 FORMATLI USB BELLEK veya HARD DİSK İÇERİSİNE ATIN ve PS3 KONSOLUNUZA TAKIN,KONSOLUNUZUN ANA MENÜSÜNDE BULUNAN SİSTEM GÜNCELLEMEYE GİRİN,İKİNCİ SIRADA BULUNAN DEPOLAMA ORTAMINI SEÇEREK DEVAM EDİN,SONRASINDA KARŞINIZA PS3 KONSOLUNUZUN FABRİKA ÇIKIŞ VERSİONU ÇIKACAKTIR EĞER BU VERSİON NUMARASI 3,56 ve ALT BİR VERSİON İSE SLİM KASA CECH 25XX KONSOLLARINIZA DA VERSİON DÜŞÜRME VE CFW İŞLEMİ UYGULANABİLİR

CFW YÜKLEME İŞLEMİ ANLATIMIMIZA GEÇELİM

YAPACAĞINIZ İŞLEMLERDEN SADECE SİZ SORUMLUSUNUZ,ANLATIMIMIZDAKİ HER ŞEYİ DOĞRU YAPSANIZ DAHİ OLASI BİR SORUN BİLİNMEYEN BİR NEDEN VB DEN ÖTÜRÜ HATA İLE KARŞILAŞIRSANIZ ŞAHSIM VE FORUM SİTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR,BÜTÜN RİSKLERİ KABUL EDEREK BU İŞLEMLERE BAŞLAYIN,RİSK ALMAK İSTEMİYOR İSENİZ BU İŞLEMLERİ BİZ DÜKKANIMIZ DA BÜTÜN RİSKLERİ KENDİ ÜZERİMİZE ALARAK GARANTİLİ BİR ŞEKİLDE YAPIYORUZ DİLERSENİZ PS3 OYUNLARINIDA YÜKLÜYORUZ,BENİMLE İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ

Öncelikle aşağıdaki bağlantıdan özel olarak hazırlamış olduğum dosyayı indiriniz

DOWNLOAD

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

İndirmiş olduğunuz rar dosyasının içerisinde bulunan klasörün içeriğini olduğu gibi FAT32 formatlı usb bellek veya harici hdd içerisine atın
USB FLASH BELLEĞİNİZİ VEYA HARİCİ HDD'NİZİ PS3 KONSOLUNUZUN EN SAĞ TARAFINDAKİ USB GİRİŞİNE TAKIN,KONSOLUNUZUN ANA MENÜSÜNDE BULUNAN SİSTEM GÜNCELLEMEYE GİRİN,İKİNCİ SIRADA BULUNAN DEPOLAMA ORTAMINI SEÇEREK DEVAM EDİN

Güncelleme işlemi bittikten sonra konsolunuzu internete bağlayın kablolu veya kablosuz size hangisi uygun ise,eğer FAT kasa CECH Axx/Bxx/Cxx/Exx/Gxx bir PS3'e işlem yapmak istiyorsanız konsolunuzun tarayıcısından aşağıdaki adrese giriniz

NAND FLASH İÇİN ADRES

Güncelleme işlemi bittikten sonra eğer FAT kasa CECH Hxx/Jxx/Kxx/Lxx/Mxx/Pxx/Qxx bir PS3'e işlem yapmak istiyorsanız konsolunuzun tarayıcısından aşağıdaki adrese giriniz

SLİM KASA ve FAT KASA PS3 İÇİN AŞAĞIDAKİ ADRESİ KULLANINIZ

NOR FLASH İÇİN ADRES

BURADAKİ ANLATIM NOR VE NAND İÇİN GEÇERLİDİR

Vermiş olduğum adreslere giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen ekran aşağıdaki gibi olacaktır OK diyerek devam ediniz,ben NAND üzerinden resim paylaşacağım NOR içinde aynı işlemleri yapacaksınız

İNTERNET TARAYICISINI MENÜDEN AÇIN

START TUŞUNA BASIN VE ADRESİ BELİRTTİĞİM YERE YAZIN,START TUŞUNA TEKRAR BASIN DEVAM EDİN

NAND FLASH İÇİN

SLİM KASA VE FAT KASA NOR FLASH İÇİN

GELEN UYARIYA OK DİYEREK DEVAM EDİN

FLASHLAMA EKRANI

FLASH YAZMA İŞLEMİMİZ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE TAMAMLANMIŞTIR

ŞİMDİ AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIDAN BENİM TAVSİYE ETTİĞİM REBUG 4.84 CFW YAZILIMINI İNDİRİN VE ANLATILDIĞI ŞEKİLDE KONSOLUNUZA YÜKLEYİN

YÜKLEME İŞLEMİ BİTTİKTEN SONRA KONSOLUNUZA AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIDAN MULTİMAN PROGRAMINI İNDİRİN VE KURUN

DOWNLOAD

ARTIK HERŞEY TAMAMDIR HAYIRLI OLSUN İYİ GÜNLERDE KULLANIN

Son düzenleme:

pumpbelch

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 14, 2018
7
1
3
Deneyen oldu mu acaba? Hocam tüm bu işlemlerden sonra 4.84 online oynuyabilecek miyiz acaba ? Bide şu attığınız linkteki sürüm CEX mi DEX mi?

mctuna

Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,762
42,100
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Deneyen oldu mu acaba? Hocam tüm bu işlemlerden sonra 4.84 online oynuyabilecek miyiz acaba ? Bide şu attığınız linkteki sürüm CEX mi DEX mi?
Tarafımca denenmiştir zaten bu yöntem 4.82 de yapılabiliyordu daha öncede denenmiştir

Vermiş olduğum linkteki CFW CEX sürümdür online oynayabilirsiniz fakat banlanma riskiniz vardır

Son düzenleme:

pumpbelch

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 14, 2018
7
1
3
başkan bende de 4.83 cex sürümü var ne yapsam dex yapamadım diğer türlü anında banlıyorlar

mctuna

Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,762
42,100
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
başkan bende de 4.83 cex sürümü var ne yapsam dex yapamadım diğer türlü anında banlıyorlar
Bunlar farklı anlatımlar gerektiriyor fakat hepsi mümkündür biz bunları profosyonel olarak hizmetli bir şekilde yapıyoruz

Sorunuza gelecek olursak cex dex geçişleri her vakit mümkündür banlansanız dahi çözüm yapılabiliyor fakat tekrardan banlanmama garantisi yoktur

melih2010

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 14, 2008
602
159
43
Merhaba kusura bakmazsanız PS3 Slim CECH 2006A versiyon 4.83 orjınal sürüm bende mevcut bu yöntemi uygulama yapabilirmiyim daha önce ps3 yokdu elimde kırma vs jb denemedim program vs bilgim var biraz

mctuna

Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,762
42,100
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Merhaba kusura bakmazsanız PS3 Slim CECH 2006A versiyon 4.83 orjınal sürüm bende mevcut bu yöntemi uygulama yapabilirmiyim daha önce ps3 yokdu elimde kırma vs jb denemedim program vs bilgim var biraz
Merhaba

Anlatım sizin konsolunuz için uygundur yapabilirsiniz, kolaylıklar dilerim

W4D3

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2017
141
29
28
Paradise
Denedim çalışmaktadır ellerine sağlık mctuna @mctuna