PS4 Yardım PS4 Oyun Part Birleştirme

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde wolver tarafından oluşturulan PS4 Oyun Part Birleştirme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,459 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı PS4 Oyun Part Birleştirme
Konbuyu başlatan wolver
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan CRiMeREAPeR

wolver

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 22, 2018
38
1
8
mrb arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve siteden MEGA ile partlı oyunları indirdim ama çalıştıramadım .partları birleştiremedim pkg tek dosya haline getiremedim yardımcı olursanız yada yönlerdirirseniz sevinirim teşekkürler...

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,912
10,756
113
Eğer oyunları benden indirdiysen.İndirdiğin dosyalar winrar ile sıkıştırılmış dosyalardır. Yani .rar uzantılı dosyalardır. winrar yada winzip gibi program ile partları açman gerekir.
ilk parta sağ tıkla ve buraya çıkart de. şifre soracak şifre eğer benim uploadlarımdan birini indirdiysen hako dur. hako yaz. partlar açılacak ve yine o bulunduğun konumda (bu işlem dosyaların boyutuna bağlı olarak uzun sürebilir) oyunun adını içeren bir KLASÖR göreceksin.

O klasörün içinde de küçük boyutlu winrar uzantılı dosyalar göreceksin ilk parta sağ tıkla ve klasöre çıkart de. o partlar da açılacak ve bir klasörün içinde .PKG uzantılı oyunun asıl dosyasını göreceksin. Yani benim oyunlar 2 defa sıkıştırılmıştır 2 defa çıkartman gerekir.

wolver

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 22, 2018
38
1
8
ilginiz için teşekkürler.net ve sade anlatım emeğinize sağlık..:)

ahmet1520

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 7, 2020
67
4
8
çok sağol artık oyunlarımı burdan indirebilirim 2. kısmı atlıyormuşum tekrardan çok sağolun artık oyunlarımı indirip oynayabilirim :) <3 hako

Furkanxyz

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 8, 2020
227
46
28
Eğer oyunları benden indirdiysen.İndirdiğin dosyalar winrar ile sıkıştırılmış dosyalardır. Yani .rar uzantılı dosyalardır. winrar yada winzip gibi program ile partları açman gerekir.
ilk parta sağ tıkla ve buraya çıkart de. şifre soracak şifre eğer benim uploadlarımdan birini indirdiysen hako dur. hako yaz. partlar açılacak ve yine o bulunduğun konumda (bu işlem dosyaların boyutuna bağlı olarak uzun sürebilir) oyunun adını içeren bir KLASÖR göreceksin.

O klasörün içinde de küçük boyutlu winrar uzantılı dosyalar göreceksin ilk parta sağ tıkla ve klasöre çıkart de. o partlar da açılacak ve bir klasörün içinde .PKG uzantılı oyunun asıl dosyasını göreceksin. Yani benim oyunlar 2 defa sıkıştırılmıştır 2 defa çıkartman gerekir.
öncelikle ben bir siteden assassin cred origins indirdim torrent olarak torrent işlemi bitti 24 tane pkg dosyası çıktı bunları nasıl bir yapabilirim

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,912
10,756
113
dosyaları çıkart diye bir şey demiyor çünkü winrar değil 24üde ana oyun ve hepsi pkg ne yapmalıyım
Sadece bir tanesi ana oyundur. büyük boyutlu olanı ana oyundur V1.00 gibi version ismi yazıyorsa odur. diğer büyük pkg büyük ihtimalle v1.41 güncellemesidir. diğerleri DLC dir.

Furkanxyz

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 8, 2020
227
46
28
Sadece bir tanesi ana oyundur. büyük boyutlu olanı ana oyundur V1.00 gibi version ismi yazıyorsa odur. diğer büyük pkg büyük ihtimalle v1.41 güncellemesidir. diğerleri DLC dir.

Hepsi aynı boyutta ise zaten fake pkg değildir ve çalışmaz...
En büyük boyutlu olan version isimli olanı ilk kurim ondan sonra geri kalan 23nümü kurim ?

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,912
10,756
113
version v1.00 ilk kurulacak olandır..oyun çalışıyorsa istersen sonra güncellemeyi en son DLC leri kur.