PS4 APPS PS4 Remote Sender GUI / PC Üzerinden PKG Yükleme

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 APPS kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PS4 Remote Sender GUI \/ PC Üzerinden PKG Yükleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,938 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 17 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 APPS
Konu Başlığı PS4 Remote Sender GUI \/ PC Üzerinden PKG Yükleme
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Shadow5555

ahmed kandel

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 27, 2023
34
2
8

Bu anlatım ve program şimdilik macOS kullanan bilgisayarlar içindir, windows sürümünü yakın zamanda paylaşacağım dostlar

Bu yöntem ile harici hdd kullanmadan PS4 konsolunuza PC üzerinden PKG oyun ve uygulama yüklemesi yapabilirsiniz

KULLANIM
Öncelikle PC ve PS4 konsolunuzun aynı internet ağına bağlı olduğundan emin olunuz,sonrasında işleme başlayabilirsiniz

PS4 Konsolunuza aşağıdaki pkg dosyasını indirip yükleyin ve çalıştırın,açık vaziyette kalmalı programı kapatmayın

DOWNLOAD
[Hidden content]
[Hidden content]

Programı macOS işletim sistemli PC'nize yükleyin ve çalıştırın

Karşınıza gelen ekranda PS4 IP yazan sekmeye PS4 konsolunuzun IP adresini yazın

Main PKG Files sekmesi Browser sekmesine tıklayın yüklemek istediğiniz PKG dosyasını seçin

Eğer oyuna ait güncelleme dosyası yüklemek istiyorsanız Update PKG Files Browse sekmesine tıklayın ve update dosyanızı seçin

Artık herşey hazır :) START sekmesine tıklayın ve oyununuzun PS4 konsolunuza yüklenmesini bekleyin :)

DOWNLOAD
[Hidden content]

casi.playstation4

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 4, 2022
25
0
1

Bu anlatım ve program şimdilik macOS kullanan bilgisayarlar içindir, windows sürümünü yakın zamanda paylaşacağım dostlar

Bu yöntem ile harici hdd kullanmadan PS4 konsolunuza PC üzerinden PKG oyun ve uygulama yüklemesi yapabilirsiniz

KULLANIM
Öncelikle PC ve PS4 konsolunuzun aynı internet ağına bağlı olduğundan emin olunuz,sonrasında işleme başlayabilirsiniz

PS4 Konsolunuza aşağıdaki pkg dosyasını indirip yükleyin ve çalıştırın,açık vaziyette kalmalı programı kapatmayın

DOWNLOAD
[Hidden content]
[Hidden content]

Main PKG Files sekmesi Browser sekmesine tıklayın yüklemek istediğiniz PKG dosyasını seçin

Eğer oyuna ait güncelleme dosyası yüklemek istiyorsanız Update PKG Files Browse sekmesine tıklayın ve update dosyanızı seçin

Artık herşey hazır :) START sekmesine tıklayın ve oyununuzun PS4 konsolunuza yüklenmesini bekleyin :)

DOWNLOAD
[Hidden content]
thx

salzali

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 4, 2011
16
1
3
41

KULLANIM

DOWNLOAD
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]

DOWNLOAD
[Gizli içerik]
Teşekkürler