Ps4e oyun kurma

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde erendgn44 tarafından oluşturulan Ps4e oyun kurma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 534 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı Ps4e oyun kurma
Konbuyu başlatan erendgn44
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan erendgn44

erendgn44

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 17, 2021
26
1
3
Arkadaşlar yine bi sorunla geldim. Ps4 alacağım fakat internette bi çok oyun kurma yolu var ama hepsi de karışık şekilde anlatmışlar. Ben de daha önce ps2 almıştım en son onda da böyle karışık olaylar yoktu oyun kurarken yani konua yabancıyım. Sorum şu, siz ps4ünüze nasıl oyun kuruyorsunuz? Yardımcı olan olursa sevinirim.

ndrcnr

Playstation Moderatörümüz
Moderatör
May 21, 2011
1,501
3,858
113
27
İzmir/Buca
Arkadaşlar yine bi sorunla geldim. Ps4 alacağım fakat internette bi çok oyun kurma yolu var ama hepsi de karışık şekilde anlatmışlar. Ben de daha önce ps2 almıştım en son onda da böyle karışık olaylar yoktu oyun kurarken yani konua yabancıyım. Sorum şu, siz ps4ünüze nasıl oyun kuruyorsunuz? Yardımcı olan olursa sevinirim.
PS4’e oyun kurmak basit iş hocam.

İster cihazın dahili harddiskini kullanırsın, istersen de harici bir harddisk ama harici kullanacaksan usb 3.0 olmasına dikkat et.

.pkg uzantılı oyunları indiriyorsun, jailbreak yapılmış cihazda debug settings kısmından kuruyorsun.

Yeni ps4 alacaksan cihazın sürümü en fazla 7.55 olmalı, yoksa orijinal kullanmak zorunda kalırsın senin cihazının sürümü kırılana kadar. Bulabiliyorsan 6.72 ya da daha altı bir cihaz al.

Cihazı aldıktan sonra ben ya da forumdaki arkadaşlar sana yardımcı oluruz zaten 🙂

erendgn44

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 17, 2021
26
1
3
PS4’e oyun kurmak basit iş hocam.

İster cihazın dahili harddiskini kullanırsın, istersen de harici bir harddisk ama harici kullanacaksan usb 3.0 olmasına dikkat et.

.pkg uzantılı oyunları indiriyorsun, jailbreak yapılmış cihazda debug settings kısmından kuruyorsun.

Yeni ps4 alacaksan cihazın sürümü en fazla 7.55 olmalı, yoksa orijinal kullanmak zorunda kalırsın senin cihazının sürümü kırılana kadar. Bulabiliyorsan 6.72 ya da daha altı bir cihaz al.

Cihazı aldıktan sonra ben ya da forumdaki arkadaşlar sana yardımcı oluruz zaten 🙂
Çok sağol hocam zaten bende 6.72 almayı planlıyorum. Cihazı aldığımda size yazarım tekrardan🙂