PSP 3004 Hafıza Kartı Değişik Bir Şekilde Bozuldu

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSP GO - 300x V3 Destek kategorisinde emirman tarafından oluşturulan PSP 3004 Hafıza Kartı Değişik Bir Şekilde Bozuldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,978 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSP GO - 300x V3 Destek
Konu Başlığı PSP 3004 Hafıza Kartı Değişik Bir Şekilde Bozuldu
Konbuyu başlatan emirman
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cihan Unlu

emirman

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 11, 2009
16
0
0
PSP 3004 Slim sahibiyim, 6.39 PRO - B.
Yaklaşık 2 yıldır sorunsuz kullandığım hafıza kartı değişik bir biçimde bozuldu.
Bilgisayardan usb yardımıyla video atıyordum her zamanki gibi , videoları sorunsuz attım PSP'ye döndüğümde ise videoları göstermedi. Hafıza kartını okuyor boş yeri falan da doğru gösteriyor ama videolar PSP'de gözükmüyor , oyunları falan da denedim hiçbiri gözükmüyor ama kartı okuyor.
Format falan da attım ama düzelmedi ne yapmalıyım ?

1274103

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2013
8
0
0
50
aynı sorun bendede var çözüm bulabilirsen bnada sölermisin krdş bnde bulursm sana sölerim

david16

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 19, 2011
721
10
0
PC den biçimlendirip,PSP den tekrar formatlayıp,Ayrıca Cihazı fabrika ayarlarını sıfırlayarak deneyin. Ayrıca Videoları MP4 formatında ve 480x272 çerçevesinde convertleyip atmanız gerekir. Ayrıca olmaz ise kartda problem olabilir. Yan sanayi kartlar olur ucuz mal çünkü kısacası çakma kartların ömrü malesef uzun olmuyor. 16 GB lik Hafıza kartım en fazla 2.5 ay dayandı sonra finish. Orijinal almanızı öneririm daha uzun verimlilik için :)

Cihan Unlu

Guest
Yan sanayi ise o kart miladını doldurmuştur. Bendede aynı sorun vardı 2 yıl kullandım ve bir oyun attım. Psp ye geri döndüğümde kartı görmedi psp. Kısaca kartın büyük ihtima bozuldu.