PSP Açılmıyor

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknik Servis kategorisinde PSPGAME tarafından oluşturulan PSP Açılmıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,470 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknik Servis
Konu Başlığı PSP Açılmıyor
Konbuyu başlatan PSPGAME
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yasco

PSPGAME

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 29, 2010
249
1
18
Arkadaşlar PSP'nin sağdaki yukarı itilerek PSP'yi açan tuş , serbest kaldı.Yanlışlıkla yere düşürdüm sanırım o kısım geldi ve artık yavaş olarak itilmiyor , serbest durumda.Yapabileceğim herhangi bir şey var mıdır? Yoksa içini açmak falan çok riskliyse yetkili servis'e falan mı vereyim?

feto

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 18, 2011
165
7
18
33
valla hiç uğraşma direk yetkili servise ver psp in mi var derdin var benimkisinin başına gelmeyen kalmadı artık uzmanı oldum :D ama sony sağlam mal yapmış yiyenim 2 kere düşürdü bişey olmadı :D biraz ekranı gitti kendi kendine düzeldi oda ama kendim yapmaya çalışma kalıcı hasarlar bırakabilirsin yasco ustaya ver

PSPGAME

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 29, 2010
249
1
18
Sağ olun arkadaşlar , Aksaray'da oturuyorum (şehir olan) burda da Can Elektronik (Sony Yetkili Servisi) var ona verecem artık napayım :D

yasco

Forum Admini
Forum Admini
Mar 27, 2008
2,424
2,158
113
37
Siteye Git
Garantili ürünse yetliki servise ver ama düşme olduğu için garantiye girmiyecektir bu arıza ona göre bunun sana 30 tl gibi bir fiyatı çıkıcaktır çok yüksek rakamlar ödeme....