PSVita Oyunları Dump Ediliyor

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSVita Custom Firmware ( Hack ) kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PSVita Oyunları Dump Ediliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,134 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSVita Custom Firmware ( Hack )
Konu Başlığı PSVita Oyunları Dump Ediliyor
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan jakin33

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,760
41,827
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Bir kaç gün öncesinde verdiğimiz video'nun ardından bugün yine güzel bir gelişme yaşandı

Katsu isimli geliştirici bir kaç resim paylaştı ve yazılım ile şimdilik mümkün olmadığını donanım kullanarak hack girişimleri olabileceğini belirtti

Kim bilir belki de 3DS konsolunda olduğu gibi R4 kartları ile PSVita'da yedeklenmiş oyunları oynayabiliriz

HD-WaTcHeR

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 5, 2009
816
119
0
Beklenen bir gelişmeydi dump durumu. 3DS gibi olursa durum Sony düşünsün dursun artık. 3. PSVITA'yı alıcam artık lanet olsun ki elimdeki PSVITA'lar son versiyonlara sahip. :)

Unknown

C/C++ Developer
Moderatör
Ağu 21, 2009
1,165
265
83
R4 kart gibi birşey gelirse kullanışlı olur onun dışında çip mip bunlar vitaya uygun şeyler değil

xmax

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 3, 2011
764
48
0
82
bu arada katsu benim
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
takip ede bilirsiniz beni burdan :D

busted

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 19, 2011
221
26
28
Şu kırılsın kırılsın diyen arkadaşlarım beddua etseniz daha iyiydi bence. Zaten oyun konusunda yapımcılardan destek almayan hatta yok sayılan oyun fakiri bir konsol eğer oyun kütüphanesi genişlemeden kırılırsa ölüp gider.Kırılmış bir konsola hangi salak oyun yapacak? Şimdi diyeceksiniz ki ps3'te kırıldı.İşte ikisi aynı şey değil ps3 satacağı kadar sattı ve bir ev konsolu oyun kütüphaneside geniş zaten.Ama ps vita zaten beklenenden az satış yakaladı hemde elle tutulur adam gibi oyunu yok.Bir ps vita sahibi olarak cihazın elimde patlamaması için söylüyorum ki umarım kırılmaz.

omris

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 16, 2009
186
5
18
bu arada katsu benim
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
takip ede bilirsiniz beni burdan :D
bu doğru mu ilk defa forumdan konsol versiyon hackerınla konuşuyorum adın ne :D ve cidden iyi iş başarmışsın devamı bekleriz ama elinden geldiğince versiyon olarak çıkart lütfen çıkartırsan sana baya dua ederiz konsol satışları da artar şimdiden teşekkürler

omris

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 16, 2009
186
5
18
ve bi dakka sen çinli misin :D ve ayretten ing nasıl bu kadar iyi konuşabiliyorsun:D