Resident evil 4 remake kapanma sorunu

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde halil_çayır tarafından oluşturulan Resident evil 4 remake kapanma sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 205 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı Resident evil 4 remake kapanma sorunu
Konbuyu başlatan halil_çayır
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ridw0n

halil_çayır

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 30, 2014
61
3
8
Evet arkadaşlar başlıkta da bahsettiğim gibi
PS4 pro kullanıcısiyim
Sistem yazılımı olarak 5.05 var
Goldhen 2.3 kullanıyorum
Resident evil 4 remake oyununda 1.10 update yüklü
Oyuna girmeye çalıştıgimda sistem kapanıp kalıyor baska bir oyunda olmuyor böyle bir şey
Neden böyle bir şey oluyor

bahamas00

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eki 1, 2020
121
35
28
güncel hen kurup dener misin üstad. nightkinghost sunucusunda en güncel henler mevcut.

ridw0n

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 23, 2021
128
76
28
5.05 kullanıyorum senin attığın 9.0 diyor. ayrıca hangi konuda güvenilir değil. ne gibi bir güvensizlik söz konusu
Bir üstat böyle bir açıklama yapmıştı.

"Bu kırma host sayfası genellikle bilindik kişilerin kırma sayfalarından kırmaya dair içeriği alarak içinde bazı değişiklikler yaparak sonra kendi sayfasında bunu kendisi yapmış gibi paylaştığı önemli geliştiriciler tarafından sayısız kez yazıldı ve geliştiriciler bu kişinin (nightking - salt nickli kişi) içerikte bazı değişiklikler yaparken ne yaptığını bilmediğini (yani bu işten çok anlamadığını) ve yaptığı değişikliklerin olası konsolu kırma adımında brick (tuğla/bozma) haline getirebileceği yani konsolu kullanılmaz hale getirebileceği konusunda bir çok kez uyardılar."

host olarak burdakileri kullanabilirsin.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.