PS4 Türkçe YAMA Resident Evil 6 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Resident Evil 6 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 17,584 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 197 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Resident Evil 6 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burak2775

apotemps4

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 28, 2019
130
57
28

Sevgili mcpsp üyeleri, öncelikle oyunu çeviren Murat Keser ve Yiğit Tatlıpınar'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Diğer yamalar için de izin aldım. Bunun için Murat Gündoğan abiye teşekkürlerimi sunuyorum. Çeviride birleşik olarak yazılan harflerin birçoğunu düzelttim. Ayrıca yazıları daha iyi okuyabilmeniz için küçük harfler yerine büyük harfler kullandım. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. :) Herkese iyi forumlar. Bu arada kerem'e selamlar.

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Teşekkürler ispark[ :)

TÜRKÇE YAMA CUSA03856 SÜRÜMÜ İLE UYUMLUDUR

TÜRKÇE ÇEVİRİ
MURAT KESER (TÜM SENARYO)
YİĞİT TATLIPINAR (GÖZDEN KAÇMIŞ EKSİK YERLER)

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]

Teşekkürler...

Derwish61

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 3, 2019
4
0
1

Sevgili mcpsp üyeleri, öncelikle oyunu çeviren Murat Keser ve Yiğit Tatlıpınar'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Diğer yamalar için de izin aldım. Bunun için Murat Gündoğan abiye teşekkürlerimi sunuyorum. Çeviride birleşik olarak yazılan harflerin birçoğunu düzelttim. Ayrıca yazıları daha iyi okuyabilmeniz için küçük harfler yerine büyük harfler kullandım. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. :) Herkese iyi forumlar. Bu arada kerem'e selamlar.

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Teşekkürler ispark[ :)

TÜRKÇE ÇEVİRİ

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]

Teşekkürler

terekemebalası

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 7, 2018
31
6
8

TÜRKÇE ÇEVİRİ

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]

TEŞEKKÜRLER