Silent Hill Origins USA FULL ISO 767 MB

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Psp Iso Oyun kategorisinde hako tarafından oluşturulan Silent Hill Origins USA FULL ISO 767 MB başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,953 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Psp Iso Oyun
Konu Başlığı Silent Hill Origins USA FULL ISO 767 MB
Konbuyu başlatan hako
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nuridii

yakuza_eren

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 23, 2009
85
1
0
33
Yanlış bilmiyorsam, Silent Hill serilerinde ayrı ayrı konular işleniyordu, değil mi? İlk 4 oyununu oynamadan oynamaya başlamanın bir zararını görmek istemiyorum. Seri oyunları ne kadar eski olsada, ilk oyunundan başlayarak oynamak isterim. Çünkü hikayeye ortasından dalınca bir tadı kalmıyor...:01:
Bu oyunu sakın oynama psikolojin bozulur ben bütün serilerini bitirdim bir kaç serisi 2 ay sürdü neredeyse bulmacaları çok zor çok zeka isteyen bir oyun yeri gelincede çok korkunç tam bir efsane oyun filminide o kadar iyi yapamamışlardı tam bir hayal kırıklığı

beni unutma

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2013
2
0
0
43
emeginize saglik ..... indirdim ,

bende menu japonca cikti , ustelik normalde "x" enterken,bu oyunu acinca "o" enter oluyor(bu birtek bendemi oluyor yoksa herkesinkimi oyle)

bunu duzeltebiliyormuyuz?

neyse az once fark ettim tek part olanlar SH zeronunmus japonca diyede yaziyormus zaten

Son düzenleme:

mrt99

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 12, 2014
15
0
1
hako abi serie baslıcamda filecloud son partı yükleyemedim

mufsar

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 16, 2015
13
1
0
laaaaaynnnnn indirdim bunu daha ilk bölüm yani adamın hastaneye girme bölümündeyim kapattım oyunu :D

sizce ileride güzel olurmu? yoksa benim ... yemedi silicem :D

aslında devam ederdimde hastanede en son aynaya elimi deydim sanki kız içime girdi gibi bişi oldu hastanede 3-4 kadın yaratık dövdüm hastneyi alt üstüne getirdim ancak bir türlü çıkamadım. hastanede tıkılı kaldım :D

mufsar

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 16, 2015
13
1
0
neyse çözümünü netten buldum ama .ok uzunmuş. onun yerine macera ve fps oyunlarını oynicam teşekkürler by :D

not: the walking deadın psp oyunu çıksa süper olurdu beea