PS4 Türkçe YAMA The Dark Pictures Anthology: Man of Medan PS4 Türkçe Yama (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde thisrock84 tarafından oluşturulan The Dark Pictures Anthology: Man of Medan PS4 Türkçe Yama (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 20,602 kez görüntülenmiş, 347 yorum ve 216 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı The Dark Pictures Anthology: Man of Medan PS4 Türkçe Yama (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan thisrock84
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan lordsek

thisrock84

TR YAMA KING
Yönetici
Moderatör
Tem 25, 2008
274
6,919
93
39

Sevgili mcpsp üyeleri, yepyeni yama çalışmamız ile yine karşınızdayız: The Dark Pictures Anthology: Man of Medan oyunu artık PS4 sisteminde de Türkçe. Öncelikle oyunu çeviren çevirmenler Pelin ve Uğurcan'a buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

NOT
Türkçe yamanın patch dosyası, 5.05 ve 6.72 sürümlerine göre düzenlenmiştir.

Uyumlu oyun indirme linkleri - CUSA14102 – EUR
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

dorukhan @dorukhan arkadaşımıza oyunu paylaştığı için çok teşekkür ederim.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
Çevirmen: Pelin ve Uğurcan

PS4 PORT VE DÜZENLEME
THISROCK

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
895
1,536
93
Yemin ediyorum kime teşekkür edeceğimi şaşırdım. Bu harika yama için çalışmalarından dolayı ( thisrock84 @thisrock84 ) sana mı, senin de söylediğin gibi her konuda herkese yardımcı olan Castellanos @Castellanos 'a mı, yoksa bu harika oyunu biz oyunseverler için çeviren Pelin'e mi, Uğurcan'a mı :)

Öyleyse ben de izninizle şöyle toplu bir şekilde herkese, emekleri ve katkılarından dolayı genel bir teşekkür edeyim. Biliyoruz ki sizin şu yaptıklarınızın yanında teşekkür kelimesi ve karşılığı bir hiç. Ancak şunu bilin ki bizim de elimizden sadece bu geliyor. Teşekkürlerimizi kabul edin lütfen. Sizlere, her birinize ayrı ayrı sonsuz teşekkür ediyoruz. Bir gün tüm bu emeklerinizin karşılığını daha fazla almanız temennisiyle...

Son düzenleme:

fıro

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 27, 2020
1,535
1,463
113
Patronundan çaycısına büyüğünden küçüğüne her kimin emeği geçmiş ise teşekkür etmek az gelir yemek ısmarlıyım diyorum inanmıyorsunuz :)
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Offf offf oyuna bak kim geliyor kral geliyor yerinizi yurdunuzu söyleyin valla çiçek gönderecegim seviyorum sizi yeminle

thisrock84

TR YAMA KING
Yönetici
Moderatör
Tem 25, 2008
274
6,919
93
39
Patronundan çaycısına büyüğünden küçüğüne her kimin emeği geçmiş ise teşekkür etmek az gelir yemek ısmarlıyım diyorum inanmıyorsunuz :)
fıro @fıro bu yamayı beklediğini biliyorum. Elimden geldiğince hızlı hazırladım. Uploadlar bittiğinde linkleri vereceğim. Umarım keyifle oynarsın :)

fıro

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 27, 2020
1,535
1,463
113
Ismarla reis. Herkese 1,5 İskender + Künefe :) Adres vermen yeterli :)
İşaretiniz isteğiniz emirdir benim için :)
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

fıro @fıro bu yamayı beklediğini biliyorum. Elimden geldiğince hızlı hazırladım. Uploadlar bittiğinde linkleri vereceğim. Umarım keyifle oynarsın :)
Bu yama için az dil dökmedim hatırası var bende

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
895
1,536
93
Üstad biz indirmeyelim mi yani? :) Ne demek şimdi bu :) Kıskandım adamı bak :) Adama özel yama ha :)

Ben de mümkünse 1 Porsiyon Metal Gear Solid - Phantom Pain ve 1.5 Red Dead Redemption II istiyorum :)

Son düzenleme: