Winkawaks 1.60 Hile Destekli

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kawaks kategorisinde Black Angel tarafından oluşturulan Winkawaks 1.60 Hile Destekli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,474 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kawaks
Konu Başlığı Winkawaks 1.60 Hile Destekli
Konbuyu başlatan Black Angel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zaza24

Black Angel

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2009
778
598
93
Kawaks bana gore , mame ye gore daha iyi, kullanimi daha kolay ve daha hizli emulatordur..Ama tek eksik yaani sinirli sayida oyun desteklemesi..Ama bu oyunlarda genelde en iyileri ...Pakette 233 adet oyun icin hile dosyalari mevcut

:download:

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

HellBoy

King Of Upload
Kayıt Üyemiz
Haz 19, 2008
423
0
18
38
Hangi romsların bunda çalıştığını nerden bilicez yiğidim? :)

Black Angel

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2009
778
598
93
File , oradan Load Game .....Sonrada sagda kucuk ekranin altindaki All ' A tikla O zaman calisan oyunlari gorursun.... Roms lari gosterdikten sonra , Only Available , sonrada rescan all , a bas....

altair

Erişim Engelli
Ara 7, 2009
782
36
0
44
oyunda varmı bu emulatorun içinde dostum bilgi verseydinya biraz ona göre indiricem

zaza24

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 7, 2009
978
15
28
oyunların isimlerini yazabilirmisin yada resimlerini eklermisin listeli olarak üstteki resmin devamını

scatman28

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 7, 2015
6
0
0
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
den başka indirme yokmu burda rapidshare tarihe karıştı çitiye alıpta biri cevap versin