X-MEN : Second Coming Arcade

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Other Emulation kategorisinde chuck_schuldiner tarafından oluşturulan X-MEN : Second Coming Arcade başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,047 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Other Emulation
Konu Başlığı X-MEN : Second Coming Arcade
Konbuyu başlatan chuck_schuldiner
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zaza24

altair

Erişim Engelli
Ara 7, 2009
782
36
0
44
sağ ol chuck dostum bu güzel paylaşım için umarım bu paylaşımların devamı gelir dostum:)

Cihan Ünlü

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 26, 2011
1,252
19
48
32
Dedim Anlatamadım Ama OYun Mugen Oyunu Hatta Yapan Kişiyi Tanıyorum. Sadece OYundaki Karakterleri ÇAlmasınlar Diye Tek Dosya Haline Getirmiş Mugene Tek Tıkla Oyuna Giriyorsun.. Bu Mugende oyunlarında Normal Birşey.

Alın Burda Herşey Mevcut

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

ilkayjagger

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 6, 2008
788
0
16
40
Dedim Anlatamadım Ama OYun Mugen Oyunu Hatta Yapan Kişiyi Tanıyorum. Sadece OYundaki Karakterleri ÇAlmasınlar Diye Tek Dosya Haline Getirmiş Mugene Tek Tıkla Oyuna Giriyorsun.. Bu Mugende oyunlarında Normal Birşey.

Alın Burda Herşey Mevcut

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
eyvallah dostum ama olsun paylaşmiş güzel oyun,chuck işini bilir::a:
yanlız siteye baktim adam sağlam yapmış tek tek karakterler detaylar ,ben marvel hastasiyim iyi oldu sagolasin:)

Cihan Ünlü

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 26, 2011
1,252
19
48
32
bende şuan bir mugen yapıyorum mugen bölümüne bak dostum senide ekledim :)

zaza24

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 7, 2009
978
15
28
tamam soru sordum sadece o kadar...

linklerini kontrol et linkler çuvallamış ok

Son düzenleme: