XGEN UPDATER Pandora Direkt 5.50 GEN-D Full Yükle

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Version Downgrade-Upgrade kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan XGEN UPDATER Pandora Direkt 5.50 GEN-D Full Yükle başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,860 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Version Downgrade-Upgrade
Konu Başlığı XGEN UPDATER Pandora Direkt 5.50 GEN-D Full Yükle
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan asuat

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,773
42,287
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
XGEN UPDATER ile direkt olarak 5.50 GEN-D Full custom firmwareyi Fat ve Slim ( kırılabilir ) psp'lerinize yükleyebilirsiniz,dosyalar tarafımca hazır hale getirilmiştir

Kullanım
Linkten hazır dosyayı indirin rar'dan çıkan PSP TM ve 550.EBOOT dosyalarını magic ms'nizin ana dizinine atın ve pandora pilinizi takın karşınıza menü gelecektir menüden Flash Install CFW 5.50 GEN-D sekmesi üzerine gelin :X: tuşuna veya :yuv: tuşuna basın ve işlemin bitmesini bekleyin

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

:download:

Black Angel

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2009
778
600
93
dostum, indirdigim rardan sadece Update vede 5.50pbp cikti..bir kontrol edersen sevinirim

Black Angel

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2009
778
600
93
aman tuna kardesim, bu kadar mutevazi olmakmi zorundamisin?....yapma boyle ozur felan..kotu oluyorum..bende cok tesekkur ederim:) eline saglik

pspfreak

ultrAslan
Kayıt Üyemiz
Eki 12, 2008
186
1
0
Yeni bi psp geldi bana 2000 serisi ve 5.50 versiyonunda şimdi diğer fat psp'lerimden birinde ben pandora pil yapsam ve hafıza kartınada burdan indirdiğim dosyayı anlatımdaki gibi koysam 5.50'den 5.50 GEN-D ye mi atlicaz :D

yasco

Forum Admini
Forum Admini
Mar 27, 2008
2,422
2,164
113
37
Siteye Git
Yeni bi psp geldi bana 2000 serisi ve 5.50 versiyonunda şimdi diğer fat psp'lerimden birinde ben pandora pil yapsam ve hafıza kartınada burdan indirdiğim dosyayı anlatımdaki gibi koysam 5.50'den 5.50 GEN-D ye mi atlicaz :D

kartını önce magic yapman lazım sonra bu dosyaları içine atman lazım....​

pspfreak

ultrAslan
Kayıt Üyemiz
Eki 12, 2008
186
1
0
ok yasco abi deniycem sonucu yazarım :)

Bump: Pandora Pil Yarattım sonra magic ms yaptım hafıza kartının ismi PANDORA oldu sonra bu linkten indirdiklerimi ismi PANDORA olan hafıza kartına attım sonra versiyonu 5.50 olan psp slime önce hafıza kartını sonra pili taktım fakat hiçbişey olmadı siyah ekran duruyor :S