5.50 GEN-D3 Eklenmiştir!! Ghost R'den Geniş Custom Firmware Rehberi Tüm Gen Serisi Mevcuttur

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSP Özel Firmware (Hack) kategorisinde ghost R tarafından oluşturulan 5.50 GEN-D3 Eklenmiştir!! Ghost R'den Geniş Custom Firmware Rehberi Tüm Gen Serisi Mevcuttur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 40,354 kez görüntülenmiş, 204 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSP Özel Firmware (Hack)
Konu Başlığı 5.50 GEN-D3 Eklenmiştir!! Ghost R'den Geniş Custom Firmware Rehberi Tüm Gen Serisi Mevcuttur
Konbuyu başlatan ghost R
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan saheon5

WiSeR

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 9, 2008
8
0
1
40
6.60 B10 çıkmış, şuanda da 5.50 GEN d3 kullanıyorum ve oyunlar (angry birds-jetpack) çalışmıyor. nasıl geçiş yapıcaz? :)

edit:hallettim

saraka

Erişim Engelli
Mar 18, 2013
5
0
0
43
kardeş bir yardım edermisin

kardeş ben ikinci el bir psp aldım modeli psp1006 ancak ben bu cihazda kopya oyun oynayamıyorum cihazda şu an 3.30 oe-a versiyon var nasıl kopya oyun oynarım bu cihazda ben.senin 3.52 m33 versiyonu indirip kurayım dedim ancak linkler ölmüş bir yardımcı olursan allah rızası için çok iyi olur şimdiden teşekkürler

saheon5

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 10, 2008
4
0
0
32
Arkadaşlar lütfen yardım edin. Benm psp-2000 im var. Içerisinde 5.50 gen-d full yüklü. Ben bunu 6.30 cfw yapmak istiyorum nasıl yaparım acill yardım pes 2013 oynayamıyorum