PS4 Türkçe YAMA A Plague Tale: Innocence PS4 Türkçe Yama (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde thisrock84 tarafından oluşturulan A Plague Tale: Innocence PS4 Türkçe Yama (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 26,569 kez görüntülenmiş, 418 yorum ve 303 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı A Plague Tale: Innocence PS4 Türkçe Yama (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan thisrock84
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan resat1981

thisrock84

TR YAMA KING
Yönetici
Moderatör
Tem 25, 2008
274
6,919
93
39

Sevgili mcpsp üyeleri, yepyeni yama çalışmamız ile yine karşınızdayız: A Plague Tale: Innocence oyunu artık PS4 sisteminde de Türkçe. Öncelikle oyunu çeviren erdqws'e buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Severek oynayacağınıza eminim :)

NOT
Türkçe yamanın patch dosyası hem Update 1.06 dosyalarını hem de 5.05 fix dosyalarını içerir ve 6.72 sürümünde de sorunsuz çalışmaktadır.

Yama ile uyumlu olan oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Oyunu upload edip paylaşan
dorukhan @dorukhan arkadaşımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Oyun indirme linkleri - CUSA10812 – EUR
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
Çevirmen: erdqws

PS4 PORT VE DÜZENLEME
THISROCK

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

thisrock84

TR YAMA KING
Yönetici
Moderatör
Tem 25, 2008
274
6,919
93
39
Hocam naptınız böyle Artık hızınıza yetişemiyorum :D
Uzun bir süredir üzerinde çalıştığımız yamalar vardı. Bazısı oldu bazısı bizi çıldırttı bazısı da olmadı ama biz Castellanos @Castellanos ile tüm testlerini tüm kontrollerini yapmadan, yayınlamak istemiyoruz o yüzden yoğun bir test aşamasından çıktık ve şimdi de bu güzel projelerin sizlerle beklemeden buluşması gerekiyordu :)

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
899
1,544
93
Üstad sayenizde artık neye nasıl teşekkür edeceğimizi de şaşırdık. Ben hazır olan Türkçe yamaları indirme işine dahi yetişemezken siz durmak, yorulmak bilmeden yeni yamalar çıkartmaya devam ediyorsunuz. Ve devam da edin lütfen :) Gerçekten ne diyeyim bilemiyorum size!

A Plague Tale: Innocence çıktığı zaman fazlasıyla ilgimi çekmiş bir oyundu. Eminim ki Türkçe yaması çıktıktan sonra da ilgimi çekecektir :)

Yamada ve yapımda emeği geçen tüm dostlara teşekkürlerimi sunuyorum. Sayenizde oyunları Türkçe oynamak çok zevkli, çok keyifli!

Son düzenleme: