Açıklama (Okuyunuz)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forumun Çöp Kutusu kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Açıklama (Okuyunuz) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,770 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forumun Çöp Kutusu
Konu Başlığı Açıklama (Okuyunuz)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Castellanos

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,309
26,491
113
Herkese merhaba,

Biz bir yama hazırlayıp paylaşırken, ÜCRETSİZ herkese bir açık yamadan bahsediyorum, tool'u yapandan tutun kimin emeği varsa konuya yazıyoruz. Ki kimsenin hakkı bizde kalmasın. Adı üstünde ücretsiz yama. Ücretli hiçbir yamayı, normal yama paylaşan sitelere düşmelerine rağmen port etmedik.

Önce bu grubun ne yazdığına bir bakalım

Kısaca özet geçeceğim; Cold fear'ın piyasada 2 yaması vardı. Ve yazıda ismi geçen fearless'in yaması kullanıldı. Alper abi port edip paylaştı. Bana laf söylüyorsunuz ya, keşke bana yukarıda ettiğiniz hakaretleri yamalarınızı ücretliyken alıp paylaşan oyun sitelerine de edebilseydiniz. Ki buna rağmen sizin yamanızı kullanmadık. 2, 3 gün sonra oynanış videosu gelecek, izler o zaman bize hak verirsiniz. Benden aynı karşılığı da beklemeyin. Ben sizin seviyenize inmem.

İsim yapmak peşinde, aynı ferex'in lafları. Yahu 7, 8 senedir yama çıkartıyorum. Çevirdiğim oyunlar da oldu, çevirisinde yer aldığım oyunlar da. Ben hiçbir konsol yamasını da para ile satmadım. İsim yapmakmış, isim yapınca ünlü mü oluyoruz? Bu işten para mı kazanıyoruz? Bunu yapanlar oldu mu? Oldu.

Ben, biz bu işi herkes konsolda da oyunları türkçe bir şekilde oynayabilsin diye yapıyoruz. Bana bir hayır duası yeter kardeşim, gerisini çok şükür Allah veriyor.

2: RE 4 yaması; Bana kaç kez yardımcı olmaya çalıştınız da yapamadık. Sonra ben araç bulup yaptım. Size oyun içinde görüntü de attım. 3 sene önceki yazım. Bakın 3 sene geçmiş. Fazla bir şey demeyeceğim. Alttaki ekran görüntüleri her şeyi açıklıyor zaten.

Sizi kim dolduruşa getiriyor bilmiyorum ama yaptığınız gerçekten çok ayıp bir şey. Kardeşimden buralara kadar geldik. Zaten başımıza ne geldiyse kardeşim diyenlerden geldi. Yahu onu da geçtim, size ait olan yamalarda da adınız yazıldı. Cold Fear yamasında sizin çeviriniz kullanılsaydı yine sizin adınızı yazardım.

Ferex için sadece şunu söyleyebilirim;

Kendisi bizzat yamaları bana attı ve al paylaş demişti, bazılarını da kendim port ettim. Murdered yaması da dahil. Birçok yama burada da vardı. Ayrıldığı zaman, yamalarını buradan kaldırdık. Açık söylüyorum, bana kalsa kaldırmazdım. Ona burada yer yok zaten. Ha diğer siteden yama kaldırmam ben.

Bu aşağıdaki konuya da tıklayıp bakın, sonra bize gelip laf atın.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum. Umarım bu üslubunuzu düzeltirsiniz.

Allah'a emanet olun.

Konu 1 hafta içinde kaldırılacaktır...

Son düzenleme:

friend77

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 23, 2011
248
139
43
Hocam bzaı insanların içine kötülük o kadar yerleşmiş ki bu kötülüğü yaymadan kendilerini rahatsız hissediyorlar sanırım.
Siz hem üslubunuz hem de kişiliğinizle zaten kendinizi ispatlamışsınız. Allah sizden razı olsun ve sizi yolunuzdan kimse alıkoymasın inşallah.

ubuntu89

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ağu 7, 2020
386
158
43
Gerçekten okurken çok üzüldüm çok geçmiş olsun. Ayrıca yama sahibi arkadaş ve teknik site sahibi, madem böyle bir şey var emeğimizi bizden izinsiz kullanmış uyaralım konuşalım kaldırsın demek yerine hergun binlerce insanın aktif olarak kullandığı Web sitesinde insanları küçük düşürmek ve üst kapalı veya dolaylı yada doğrudan hakaret etmek hiç doğru bir davranış değildir. İnsanların bir araya gelerek yada haberleşerek konuşularak halledilmeyecek hiç birsey yoktur. Sağlık hariç, çok değerli Castellanos @Castellanos ustam sen iyi ol isteyerek veya bilerek yaptığın birsey yok. Sen gönlünü ferah
Tut. Ayrıca bize sunduğun tüm çalışmaların içinde d
Hem sana hem de diğer forum sahibi arkadaşlardan Allah razı olsun sizlerden. Bir yıldır bu sitedeyim çünkü çok temiz ferah ve hersey çok net Gerçekten
Çok emekleriniz var Allah sizlerden misli misli razı olsun inşallah

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,309
26,491
113
Gerçekten okurken çok üzüldüm çok geçmiş olsun. Ayrıca yama sahibi arkadaş ve teknik site sahibi, madem böyle bir şey var emeğimizi bizden izinsiz kullanmış uyaralım konuşalım kaldırsın demek yerine hergun binlerce insanın aktif olarak kullandığı Web sitesinde insanları küçük düşürmek ve üst kapalı veya dolaylı yada doğrudan hakaret etmek hiç doğru bir davranış değildir. İnsanların bir araya gelerek yada haberleşerek konuşularak halledilmeyecek hiç birsey yoktur. Sağlık hariç, çok değerli Castellanos @Castellanos ustam sen iyi ol isteyerek veya bilerek yaptığın birsey yok. Sen gönlünü ferah
Tut. Ayrıca bize sunduğun tüm çalışmaların içinde d
Hem sana hem de diğer forum sahibi arkadaşlardan Allah razı olsun sizlerden. Bir yıldır bu sitedeyim çünkü çok temiz ferah ve hersey çok net Gerçekten
Çok emekleriniz var Allah sizlerden misli misli razı olsun inşallah
Ben bunların seviyesine inmem. Yamalarını port ettiğimi bilmiyor muydu, biliyordu. Çünkü zamanında muhabbetimiz vardı adamla. Asıl zoruma giden, bunları bilmesine rağmen bana hakaret etmesi. Yakıştıramadım ona.

Keşke bu yazıyı yazmadan önce, eski yazışmalarımıza baksaydı.

yhanova

Foruma Destek Olan Üyemiz
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 6, 2020
2,020
2,281
113
La Hacı sen baya kral adamsın varya :) Castellanos @Castellanos gardasim adamla yazışmalari okudum kendi dilim üslubum gibi valla :)
Karşındaki yamukta konuşsa sen doğruluktan vazgecmemissin :)
Dikdiret yamayı mamayı senin şeklin yeter :)

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,309
26,491
113
La Hacı sen baya kral adamsın varya :) Castellanos @Castellanos gardasim adamla yazışmalari okudum kendi dilim üslubum gibi valla :)
Karşındaki yamukta konuşsa sen doğruluktan vazgecmemissin :)
Dikdiret yamayı mamayı senin şeklin yeter :)
Gönül ister ki böyle olmasın, biraz düşünüce zaten onu dolduruşa getirenin kim olduğu belli oluyor. Ferex'in sitesi yerlerde süründüğü için çatacak birilerini arıyor. O yüzden normal karşılıyorum. Allah ıslah etsin, 40 yaşına gelmiş bir adama ne denebilir ki?

Söylenecek çok şey var aslında, ama artık bıktığım için cevaplamak istemiyorum. Bu yazıdan da haberim yoktu, facebook'a bile girmiyorum. Eskiden yama ile uğraştığımız sercan arkadaşım vardı, o yazdı bana. Yoksa bu yazıyı da görmeyecektim.

fıro

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 27, 2020
1,535
1,463
113
Castellanos Castellanos @Castellanos seni az çok biliyorum kişiliğin karakterin çizgin hiç değişmedi seni bilen biliyor bizim için de değerli bir insansın efendiligini yine bozmamışsın helal olsun sana takma kafana diyeceğim ama böyle durumlar mide kaldırır salla gitsin çöpe davanda çok haklısın

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
899
1,544
93
Her çıkardığı yama ile bizleri fazlasıyla sevindiren bizim mutlu olmamız için elinden geleni yapan Castellanos @Castellanos 'a selam olsun!

Tüm çıkardığı yamaları bizlere ücretsiz sunan bunu da zevkle yapan ve paylaşan Castellanos @Castellanos selam olsun!

Bütün paylaşımlarına gerektiğinden fazla özen gösteren ve bu konularda fazlasıyla titiz davranan Castellanos @Castellanos selam olsun!

Öncelikle açtığın her konuda gösterdiğin bütün özverili paylaşımlarından dolayı sana bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Senin gerek Ps3 gerekse Ps4 Türkçe yama alemine katkın kesinlikle yadsınamaz! Ayrıca bunları yaparken bu paylaşımlarda bulunurken konuda emeği geçen arkadaşları tek tek yazman ise işin cabası. Senin yerinde başka biri olsa muhtemelen sadece adını yazar ve geçerdi. Sen ise her yamada her paylaşımında bu kişileri ayrı ayrı yazıp belirtiyorsun. Aslına bakarsan bu bile büyük bir iş ve başarı!

Muhtemelen seni yazışmalardaki arkadaş kadar tanımıyorum. Eminim o kişi seni, benim seni tanıdığımdan çok daha fazla tanıyordur. Ancak üzülerek söylüyorum ki maalesef seni tam anlamıyla tanıyamamış. Çünkü sen benim tanıdığım kadarıyla bu konularda gereğinden fazla hassas ve dikkatli bir insansın. Buna rağmen arkadaşın bu şekilde ithamlarda bulunması gerçekten çok tuhaf ve garip. Tabii işin bir perde arkası, senin de söylediğin gibi bir başka yüzü olabilir ancak o kadarını da malum biz bilemiyoruz.

Benim bildiğim tek şey şu: PlayStation aleminde sayende birçok Türkçe yama oynadık ve sayende de oynamaya devam ediyoruz. Ayrıca bunları hiçbir ücret istemeden sadece iyilik olsun, insanlar oyun oynarken anlayarak oynasın diye yapıyorsun. Sırf bu sebeple sana binlerce teşekkür etsek dahi eminim ki az kalır. Bu alemdeki (Türkçe yama) emeklerin asla yadsınamaz! Seni çok seviyoruz!

yhanova

Foruma Destek Olan Üyemiz
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 6, 2020
2,020
2,281
113
Her çıkardığı yama ile bizleri fazlasıyla sevindiren bizim mutlu olmamız için elinden geleni yapan Castellanos @Castellanos 'a selam olsun!

Tüm çıkardığı yamaları bizlere ücretsiz sunan bunu da zevkle yapan ve paylaşan Castellanos @Castellanos selam olsun!

Bütün paylaşımlarına gerektiğinden fazla özen gösteren ve bu konularda fazlasıyla titiz davranan Castellanos @Castellanos selam olsun!

Öncelikle açtığın her konuda gösterdiğin bütün özverili paylaşımlarından dolayı sana bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Senin gerek Ps3 gerekse Ps4 Türkçe yama alemine katkın kesinlikle yadsınamaz! Ayrıca bunları yaparken bu paylaşımlarda bulunurken konuda emeği geçen arkadaşları tek tek yazman ise işin cabası. Senin yerinde başka biri olsa muhtemelen sadece adını yazar ve geçerdi. Sen ise her yamada her paylaşımında bu kişileri ayrı ayrı yazıp belirtiyorsun. Aslına bakarsan bu bile büyük bir iş ve başarı!

Muhtemelen seni yazışmalardaki arkadaş kadar tanımıyorum. Eminim o kişi seni, benim seni tanıdığımdan çok daha fazla tanıyordur. Ancak üzülerek söylüyorum ki maalesef seni tam anlamıyla tanıyamamış. Çünkü sen benim tanıdığım kadarıyla bu konularda gereğinden fazla hassas ve dikkatli bir insansın. Buna rağmen arkadaşın bu şekilde ithamlarda bulunması gerçekten çok tuhaf ve garip. Tabii işin bir perde arkası, senin de söylediğin gibi bir başka yüzü olabilir ancak o kadarını da malum biz bilemiyoruz.

Benim bildiğim tek şey şu: PlayStation aleminde sayende birçok Türkçe yama oynadık ve sayende de oynamaya devam ediyoruz. Ayrıca bunları hiçbir ücret istemeden sadece iyilik olsun, insanlar oyun oynarken anlayarak oynasın diye yapıyorsun. Sırf bu sebeple sana binlerce teşekkür etsek dahi eminim ki az kalır. Bu alemdeki (Türkçe yama) emeklerin asla yadsınamaz! Seni çok seviyoruz!
Abi sonuna ne mutlu türküm diyene iyi dersler arkadaşlar eklesen Saol deyip sınıfa gecesim geldi :)