PS4 Türkçe YAMA Assassin's Creed III Remastered & Liberation Remastered PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) [DLC TEST EDİLİYOR]

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde thisrock84 tarafından oluşturulan Assassin's Creed III Remastered & Liberation Remastered PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) [DLC TEST EDİLİYOR] başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,636 kez görüntülenmiş, 255 yorum ve 170 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Assassin's Creed III Remastered & Liberation Remastered PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) [DLC TEST EDİLİYOR]
Konbuyu başlatan thisrock84
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan esenmüzik

Leon55

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 13, 2021
289
52
28
Teşekkür ederim

Sevgili mcpsp üyeleri, Assassin's Creed III Remastered & Liberation Remastered PS4 oyunlarının türkçe yaması ile karşınızdayız. Bu 2 oyun tek paket halinde paylaşılmıştır. Öncelikle bu 2 oyunu çeviren ANIMUS ÇEVİRİ ve APEX ÇEVİRİ ekiplerine buradan sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yama ile uyumlu olan oyun linklerini arşivin içine ekledim indirebilirsiniz. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Oyunu upload edip paylaşan dorukhan @dorukhan 'a, yamayı test eden bayraktutan @bayraktutan 'a, tool için delutto'ya sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

DÜZENLEME

Assassin’s Creed III Remastered: The Tyranny of King Washington DLC Türkçe Yama Apex Çeviri tarafından tamamlanmıştır. Bu yamanın PS4 portunu tamamladım. Test ediyorum en kısa zamanda linkleri düzenleyeceğim.

NOT
Türkçe yamanın patch dosyası, 5.05 ve 6.72 sürümlerine göre düzenlenmiştir.

TÜRKÇE ÇEVİRİ

Assassin’s Creed 3 Remastered
Animus Projesi

Assassin’s Creed Liberation Remastered
Apex Çeviri

TOOL
Delutto

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ThisRock

AC Liberation Remastered Giriş Videosu Çeviri ve Alt Yazı Eklenmesi

ThisRock

OYNANIŞ VİDEOSU