PS4 Türkçe YAMA Assassin's Creed III Remastered & Liberation Remastered PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) [DLC TEST EDİLİYOR]

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde thisrock84 tarafından oluşturulan Assassin's Creed III Remastered & Liberation Remastered PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) [DLC TEST EDİLİYOR] başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,645 kez görüntülenmiş, 255 yorum ve 170 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Assassin's Creed III Remastered & Liberation Remastered PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) [DLC TEST EDİLİYOR]
Konbuyu başlatan thisrock84
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan esenmüzik

fıro

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 27, 2020
1,535
1,463
113
Merhaba,
Oyunu silip yamasız sadece ana oyunun açılmasını bekleyin bence. Benim PS4 Pro makinem olmasına rağmen bende 4 Dakikaya kadar bekliyorum açılması için. Benim size önerim, sadece ana oyunu yükledikten sonra açılış süresini bekleyin. Ve 10 dakika arasında beklemeyi ön görün. 10 dakika içinde oyun zaten açılmıyorsa ana oyunda bir sıkıntı var demek. Eğer ana oyun örneğin 6. dakikada açıldıysa, ana oyunun üzerine sadece Türkçe yamayı yükleyin ve yine 6. dakikayı bekleyin. Yine açıldığını göreceksiniz.

Gelişmeleri yazarsanız sevinirim.
Anlaşıldı çok sağol denedikten sonra cevabımı yazarım

fıro

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 27, 2020
1,535
1,463
113
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
denedim olmadı komple silip oyun ve yamayı tekrar akşam indirip öyle deneyecegim

fıro

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 27, 2020
1,535
1,463
113
Tamamdır. Dönüşlerinizi bekliyorum.
Thisrock84 dostum tekrardan indirdim olmadi kuruluma hazır yazısı var 1 saate kadar acık kaldi PlayStation oyun kuruluma hazır olmadı mesela rdr2 de bile boyle yapmadı anında açtı kapanma dahil yapmadı ana oyunla alakalı bence

mrt338

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 20, 2012
112
18
18
34
Yıllar önce sindire sindire tükettiğimiz oyunlar. Hiç oynamayan için güzel çalışma olmuş. Darısı Odysseyin başına

blackhat55

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 6, 2015
46
5
8

Sevgili mcpsp üyeleri, Assassin's Creed III Remastered & Liberation Remastered PS4 oyunlarının türkçe yaması ile karşınızdayız. Bu 2 oyun tek paket halinde paylaşılmıştır. Öncelikle bu 2 oyunu çeviren ANIMUS ÇEVİRİ ve APEX ÇEVİRİ ekiplerine buradan sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yama ile uyumlu olan oyun linklerini arşivin içine ekledim indirebilirsiniz. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Oyunu upload edip paylaşan dorukhan @dorukhan 'a, yamayı test eden bayraktutan @bayraktutan 'a, tool için delutto'ya sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

NOT
Türkçe yamanın patch dosyası, 5.05 ve 6.72 sürümlerine göre düzenlenmiştir.

TÜRKÇE ÇEVİRİ

Assassin’s Creed 3 Remastered
Animus Projesi

Assassin’s Creed Liberation Remastered
Apex Çeviri

TOOL
Delutto

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ThisRock

AC Liberation Remastered Giriş Videosu Çeviri ve Alt Yazı Eklenmesi

ThisRock

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]

fıro

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 27, 2020
1,535
1,463
113
Thisrock84 kaç kez denedim olmadı oyunun 6.72 sürümünü indirsem 5.95gb yama ile uyumlu hale getirsem bu program ile Duxa's PS4 patch repackager 7.2.18 ( 5.95 gb ) yamanın içinde oyunun 5.05 fix edilmiş hali varmı
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
18.10 gb bölüm var ana oyunu Dorukhandan indircegiz bende 18.10 gb üzerine yamayı kuruyorum onda olmuyor ama kurulum dosyasında yanlış gördüm orada belirtmişsin oyunun kodunu kusura bakma

Son düzenleme: