PS4 Türkçe YAMA Assassin’s Creed Valhalla + DLC (5.10) PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde zartzurt456 tarafından oluşturulan Assassin’s Creed Valhalla + DLC (5.10) PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 68,885 kez görüntülenmiş, 1,080 yorum ve 518 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Assassin’s Creed Valhalla + DLC (5.10) PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan zartzurt456
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan karabeyin

friend77

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 23, 2011
248
138
43
CUSA18534-patch klasörü içinde DataPS4_112_dlc_patch_01.forge ve DataPS4_patch_01.forge dosyalarının tarihlerine bakarmısın bu günün tarihi var dimi o dosyalrda 173.800kb 1.189.078kb şeklinde bu iki dosya dimi böyle ise sıkıntı çıkmaz paketlemede yama işlemi olmuş demektir
ikisi de doğru görünüyor an itibariyle hala %80 de beklemedeyim henüz bitmedi

Ekli dosyalar

zartzurt456

TR YAMA KING
Yönetici
Moderatör
Ara 19, 2021
66
1,180
83
Şimdi ps4 te yükleme aşamasındayım eğer bunda da sorun çıkarsa yeni yüklediğiniz fixi indirip baştan deneyeceğim artık :D
eziyet biraz 59gb update mı olur :D şu ps4 de update işini çözemediler gitti fpkg lar ps4 app gibi davrandıgına 1 tane update yüklenmesine izin veriyor şöyle yeni bi çözüm yolu bulsalarda normal update larda yüklenebilse insani boyutlarda :D

friend77

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 23, 2011
248
138
43
eziyet biraz 59gb update mı olur :D şu ps4 de update işini çözemediler gitti fpkg lar ps4 app gibi davrandıgına 1 tane update yüklenmesine izin veriyor şöyle yeni bi çözüm yolu bulsalarda normal update larda yüklenebilse insani boyutlarda :D
Hocam kesinlikle bu olaya bir çözüm olsa keşke insanlar rahat edecek aslında hem yamayı sunanlar hem de indirenlere kolaylık olur.
Bu arada bu olayı da sayenizde ucundan da olsa öğrenmek nasip oluyor ayrıca teşekkür ederim. Aslında ben genel olarak pc yaması olan diğer oyunlarda da o yamayı kendim port edebilir miyim diye öğrenmek istiyordum örneğin guardians of galaxy oyununun veya immortal fenyx rising için yakında dlc de gelecek onun için pc yaması var ve bunu ps4 için eklemek istiyorum gibi.. bu konuda da eğer çok zahmetli değilse tecrübelerinizi paylaşabilirseniz biz de biraz işe el atabiliriz :)

friend77

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 23, 2011
248
138
43
link yanlış eklenmiş düzelttim şimdi fix dosyasının:D

evet doğru bu sefer sıkıntısız çalışır
Üstat emeğinize sağlık aşama aşama yardımcı oldunuz Allah razı olsun. Türkçe yama tamamdır.
[ATTACH type="full"]1113[/ATTACH][ATTACH type="full"]1114[/ATTACH][ATTACH type="full"]1115[/ATTACH][ATTACH type="full"]1116[/ATTACH]

Ekli dosyalar

Lucker274

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 12, 2018
216
19
18
Benim pc yok direkt paketlenmis yamayı atabilicek olan varmı ?