CFW 5.50GEN-D3 [ UPDATE 22h00 Final ] Çıktı Yükleme Rehberi

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSP Özel Firmware (Hack) kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan CFW 5.50GEN-D3 [ UPDATE 22h00 Final ] Çıktı Yükleme Rehberi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 69,069 kez görüntülenmiş, 380 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSP Özel Firmware (Hack)
Konu Başlığı CFW 5.50GEN-D3 [ UPDATE 22h00 Final ] Çıktı Yükleme Rehberi
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Unknown

brain

hoCA ÖgRenciye YeniİLdi *
Eki 19, 2009
755
1
0
34
mx vs atv yi attım onuda görmedi anlamadım sorun nerede ilk sayfada söylenenleri aynen uyguladım

cihazım psp 2000 model ve versiyonum 5.50 gen d2 ydi d3 yaptım ama bu iki oyunu görmedi..

yapan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum
dostum aynen katiliyom hatta ben daha ileri gittim sildim oyunu sonra tekral attim gormedi boyle bir sürüm olacaksan hiç olmasin daha iyi !!!!!!

raziel79

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 11, 2008
150
0
0
D2 ye kadar hiç bir sorun yaşamadım ama bu D3 problemli gibi geldi bana eski oyunlarımı bile göremiyorum.ne saçma bir şey bu yaa yapan arkadaşlardan kimsede anlaşılan yardımcı olmıyacak..

brain

hoCA ÖgRenciye YeniİLdi *
Eki 19, 2009
755
1
0
34
dostum psp slim 2000 modeli ikimiz de kullaniyoruz ayni sorunu yaşiyoruz şimdi işin yoksa pandora ile donüş yap !!! mctunayi davet ediyom yardim et !!!

raziel79

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 11, 2008
150
0
0
brain dostum d3 ün üstüne tekrar d3 kurdum şu anda oyunları görebiliyorum.bir dene istersen.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
burdakini dene

raziel79

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 11, 2008
150
0
0
hımmm... valla o zaman bilemiyorum bende oldu ama oyunlar açılırken donuyor zaten