PS4 Türkçe YAMA God of War 1 (PS2) PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde alperrenkli tarafından oluşturulan God of War 1 (PS2) PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 58,701 kez görüntülenmiş, 981 yorum ve 599 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı God of War 1 (PS2) PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan alperrenkli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bedri75

alperrenkli

TR YAMA MAKER KING
Yönetici
Moderatör
Eki 18, 2010
386
3,789
93
50
God of War 1 (PS2) PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

God of War 1 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayım. Değerli God of War hayranları, oyunun tüm ara sahneleri/ara videoları diyaloglar türkçe alt yazılı olarak tarafımca yeniden editlendi. Bunlar dışında diğer kısımlar ingilizcedir. Sadece videoya alt yazı gömme işlemi yaklaşık 5 ayımı aldı. Bu yama için O kadar uğraş verdiğimi bilin istedim. :)

NOT
Aşağıda paylaştığım görsel gibi olacak ayarlarınız.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

29 02 2024
FULL HD OLARAK AYARLANMIŞTIR
ARA VİDEOLAR OYUN İÇİ BİLGİLENDİRMELER TÜRKÇE
Yeni bir link eklendi. Artık God of War 1'i Fat, Slim Pro fark etmeksizin sorunsuz bir şekilde oynayabileceksiniz. Bunun için gerekli düzenlemeleri yeniden yaptım. Türkçe yamalı oyunu önceden indirmiş olan arkadaşlarımız yeni eklemiş olduğum linkten oyunu indirebilirler.

PORT VE DÜZENLEME
ALPERRENKLİ

OYNANIŞ VIDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

nate86

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 27, 2017
519
328
63

PS2 TO PS4

GOD OF WAR 1 oyunun bu ilk bölümünü siz değerli takipçilerime tr alt yazılı olarak editlemiş bulunmaktayım GOD OF WAR 2 altyazıya bu hafta başlayacağım

Değerli god of war hayranları tr alt yazı olarak tüm ara videoları editlendi ara video lar haricinde ingilizcedir alt yazı video corvet edit işi ve sonuç 5 ayımı aldı el emeği göz nuru . keyifli oyunlar dilerim

ARKADAŞLAR TAMAMI İLE EDİT BY ALPERRENKLİ TARAFINDAN YAPILMIŞTIR FORUMLARDA PAYLAŞIM YAPACAK OLAN ARKADAŞLARIMIZ LÜTFEN EMEĞE SAYGILI OLUP ŞAHSIM VE ALINTI OLDUGUNU YAZARLARSA SEVİNİRİM

LİNK EKLENECEKTİR LİNK TE SIKINTI ÇIKTI EKLENECEKTİR
çok değerli bir çalışma başta ben olmak üzere bu oyunun fanatiği olan bir çok kişi bu seriyi türkçe yama ile oynamak için sabırsızlanıyoruz bu arada god of war oyunlarının tam çözüm full gameplay videolarını kanalımdan takip edebilirsiniz türkçe yama için tekrar tekrar teşekkürler elinize emeğinize sağlık

Son düzenleme:

Mirawil103

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Kas 7, 2020
459
113
43
çok değerli bir çalışma başta ben olmak üzere bu oyunun fanatiği olan bir çok kişi bu seriyi türkçe yama ile oynak için sabırsızlanıyoruz bu arada god of war oyunlarının tam çözüm full gameplay videolarını kanalımdan takip edebilirsiniz türkçe yama için tekrar tekrar teşekkürler elinize emeğinize sağlık
Eline, emeğine sağlık boş vaktimde izlicem.