Midnight Club 3: Dub Edition Remix -PS2- 4.30CFW

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Oyunları kategorisinde xmax tarafından oluşturulan Midnight Club 3: Dub Edition Remix -PS2- 4.30CFW başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 870 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Oyunları
Konu Başlığı Midnight Club 3: Dub Edition Remix -PS2- 4.30CFW
Konbuyu başlatan xmax
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bulutm3

xmax

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 3, 2011
764
48
0
82

Midnight Club 3: Dub Edition Remix NPUD21355 8GB
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
.RAP DOWNLOAD
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

KURULUM

reactpsn 2.23 indirin

ps3 kurun pkg yi
usb beleke exdata diye klasör açın içine .rap atın
ps3 un 2. usb takın
ps3 kullanıcı hesaplarından yeni kulanıcı olarak aa isminde yeni hesap açın.
reactpsn çalıştırır.
ps3 kapanıp açılacak.
Oyunu oynayın

___

WoLkN07

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 6, 2012
485
9
0
30
ps2 oyunu icin 8 gb fazla degil mi
Aynen 8gb çok gibi geldi ps2 oyunlarını ps3 e ek birşey ekleyipte çıkarmıyolar ki aynı oyunu ps2 nasıl sa öyle oynuyoruz ps3 ben bu oyunu oynamıştım ps2 de çok güzel bir oyundu ama tek dvdiydi acaba Dub Edition Remix olduğu için mi 8 gb

xmax

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 3, 2011
764
48
0
82
yaw sony serverlarından oyun işte :D piyasadaki oyunlar eng versiyon tek dil seçenekkli bu multi-8 dil seçenekli ondan kaynaklanıyor. indirseydiniz fark ederdiniz: D

berkayde

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 23, 2010
800
16
18
Normalde bu diller yok muydu? Multi-8 de baska hangi diller var

xmax

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 3, 2011
764
48
0
82
08-27-2006, 10:29 AM
Theres 2 editions of this game
Midnight Club 3 DUB Edition [4 GB]- I have this one and it works fine with Mode 3 (no sound issues)
I have been using HDLv0.7e thru HDLv0.8b try one of those versions.

Midnight Club 3 DUB REMIX [8 GB]- I dont have this one, but i bet its the one with sound problems.

GTA-LCS is another with sound problems, i have this one & verify it has the sound issues.

bulutm3

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 1, 2011
36
1
8
beyler delirmeme çok az kaldı oyunu açmıyor system activation diyor yeni email alıp giriyorum system activation'dan sistemi aktive ediyorum sonra react psn'i çalıştırıyorum ps3 kendisini resetliyor sonra da restoring system files diye bir yükleme yapıyor oyuna girmeye çalıştığımda ise system active diyor psn'e girmeye çalıştığımda ise başka kullanıcının psn hesabı ile giriş yapamazsınız diyo ne yapmam lazım ?

berkayde

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 23, 2010
800
16
18
beyler delirmeme çok az kaldı oyunu açmıyor system activation diyor yeni email alıp giriyorum system activation'dan sistemi aktive ediyorum sonra react psn'i çalıştırıyorum ps3 kendisini resetliyor sonra da restoring system files diye bir yükleme yapıyor oyuna girmeye çalıştığımda ise system active diyor psn'e girmeye çalıştığımda ise başka kullanıcının psn hesabı ile giriş yapamazsınız diyo ne yapmam lazım ?
Hangi cfwdesin