[PSP] Midnight Club L.A Remix 520mb RIPGame

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde McPsp Iso Oyunları kategorisinde Efekan Candan tarafından oluşturulan [PSP] Midnight Club L.A Remix 520mb RIPGame başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,318 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı McPsp Iso Oyunları
Konu Başlığı [PSP] Midnight Club L.A Remix 520mb RIPGame
Konbuyu başlatan Efekan Candan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Efekan Candan

Efekan Candan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 7, 2010
17
0
1
31
Midnight Club L.A Remix 270mb sıkıştırılmış dosyasıdır. İlkde 520mbtı. Hotfile linkleri bozuldu. Ayrıca 1 tane linkde hatalıydı yarım dosya yüklemiş meğersem yeniden sıkıştırdım yeni dosya sıkıştırma metodu öğrendim. Artık 270mb buyrun link;

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Efekan Candan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 7, 2010
17
0
1
31
Keni uploadın mı? Eğer öyle ise şifre koymalısın aksi halde alıtnı oyun kabul edilir linkler silinip çöpe atılır. Bu arada resim koymalısın
Kendi uploadım ama kendim riplemedim. Zaten yakında kendi riplerimi yayınlıycam. Şifre sisteminide unutmuşum bir daha ki seferi bu hatayı yapmam. :(

Bump: