PS4 Türkçe YAMA Mortal Kombat 11 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Mortal Kombat 11 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 41,783 kez görüntülenmiş, 713 yorum ve 418 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Mortal Kombat 11 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Qafqaz3077

szg

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 11, 2018
168
53
28

Sevgili mcpsp üyeleri Mortal Kombat 11 PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren MORTAL KOMBAT TÜRKİYE ekibine ve programlama ve tool konusunda yardımcı olan abodora @abodora 'ya buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sıkıntılı geçen bir port işleminin ardından bu yamayı port edebildiğim için çok mutluyum. Tabii ki abodora arkadaşımızın sayesinde bu yamayı port edebildim. Ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Thanks a lot, abodora:) Yama ile uyumlu olan oyunu arşivin içinde bulabilirsiniz. Ek olarak, uyumlu oyunun konu linkini de konuya ekledim. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Oyunu upload edip paylaşan hako @hako 'ya, dorukhan @dorukhan 'a ve patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a teşekkürü bir borç bilirim.

OYUN HAKKINDA

İz bırakan serideki yeni geliştirmeler ile MK her zamankinden de daha iyi olarak geri döndü.

Mortal Kombat 11 Standart Sürümüne dâhil olanlar:
• Ana Oyun

Yepyeni Özel Karakter Varyasyonları özelliği, dövüşçülerinizi size özel bir hâle getirmenize olanak sağlıyor. Yeni grafik motoru, her kafatası kırılışını ve göz çıkarma anını size sergiliyor ve sizi bunları hissedebileceğiniz kadar dövüşe yaklaştırıyor. Yeni ve geri dönüş yapan Klasik Dövüşçülerden oluşan bir kadro ile, Mortal Kombat'ın rakipsiz sinematik hikâye modu 25 yıllık efsaneyi devam ettiriyor.

NOT
Türkçe yama, 6.72, 7.02, yani tüm kırılmış versiyonlarında sorunsuz çalışmaktadır. 5.05 sürümüne göre fix yaptım, ama elimde 5.05 konsol olmadığı için deneyemedim. Bu yüzden, 5.05 kullanan arkadaşlar sonucu yazarlarsa sevinirim :)

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME (MUTLAKA OKUYUNUZ)
Türkçe yamada sadece HİKAYE MODU port edilmiştir. Diğer kısımlar port edilmemiş veya çevrilmemiştir. Ayrıca, update dosyasını da indirdim, fakat karakter dışında bir şey göremediğim için update dosyasını yamaya dahil etmedim.

PS4 konsolunda Oyun, DLC'ler ve Update dosyası bulunanlar için geçerli bu: Şimdi, hikaye modunu türkçe olarak oynayabilmeniz için oyunu silmeniz ve oyunu tekrardan ps4 sisteminize kurmanız gerekiyor. Eğer yamayı direkt olarak dlc'lerin üzerine kurarsanız, oyun açılmayacak ve sistem sizden versiyonu yükseltmenizi isteyecektir. Yamayı kurduğunuz zaman, ps4 konsolunuz otomatik olarak update dosyasını kaldırıyor zaten. Çünkü PS4 sistemi sadece 1 update kurulmasına izin veriyor, ama dlc'ler eklenti olduğu için ps4 sistemi onları kaldırmıyor.

Sorun yaşamamanız için, sadece ana oyunu ve paylaşmış olduğum yamayı kurmanız gerekiyor. Update ve DLC'ler sisteminizde kesinlikle kurulu olmayacak. Harici diskinizde veya bilgisayarınızda yedeklerini bulundurun. Ha, hikaye modunu bitirdiğiniz zaman update dosyasını ve dlc'lerin hepsini tekrardan konsolunuza kurabilirsiniz.

Son olarak, bildiğiniz gibi, MK11 Ultimate, bütün paketleri içinde barındırıyor. Eğer o da ileride paylaşılırsa, hem ana oyun için, hem de aftermath dlc'si için yeni bir türkçe yama gelecektir :) Ultimate sürümü çıkana kadar aftermath dlc'si port edilmeyecektir. :)

Oyunun buradan
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
veya buradan
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
da indirebilirsiniz.

Sadece ana oyunu indiriniz. Update ve dlc'leri indirmeyiniz. Detaylı açıklamayı okumak için önemli bilgilendirme kısmını okuyunuz.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
MORTAL KOMBAT TÜRKİYE

PS4 PROGRAMLAMA
ABODORA

TOOL
ABODORA

PS4 PORT VE DÜZENLEME
CASTELLANOS

OYNANIŞ VİDEOSU

EKLENECEK

HAZIRLANIYOR.........​
emeklerine sağlık

MucoBEY

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 26, 2020
128
66
28
Yama için teşekkür ederim yer yetmezliğini saymazsak tek sorun oyunu oynamayı becermek kaldı. Umarım savunma tuşu vardır.
İnjustice 2 yi dün kurdum ve insaf bir savunma tuşu koyar l2 r2 tuşları boşta duruyor.

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,318
26,590
113
Yama için teşekkür ederim yer yetmezliğini saymazsak tek sorun oyunu oynamayı becermek kaldı. Umarım savunma tuşu vardır.
İnjustice 2 yi dün kurdum ve insaf bir savunma tuşu koyar l2 r2 tuşları boşta duruyor.
Korunma tuşu var, merak etmeyin. Zaten oynanış videosunda göreceksiz ;)
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Oyunu baştan mı indireceğiz yoksa sadece altyazı mevcut mu?
Elinizde oyunun yedeği varsa, tekrardan indirmenize gerek yok.

Injustice serisi için de bir istek var sanırım. Gerçekten zor, ama 1 ve 2'ye de yama çıkartabiliriz ;) Daha doğrusu ps4'e çıkan oyunları.

ubuntu89

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ağu 7, 2020
386
158
43
Castellanos @Castellanos ellerinize sağlık... Ne zaman yayınlarsanız yayınlayın beklemek güzeldir. Ancak merak ettiğim yamanın dosya boyutu ne kadar olacak tahmini birşey söyle imkanınız var mı? Kolay gelsin hayırlı sağlıklı günler dilerim..