Oyun atarken psp kapandı

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknik Servis kategorisinde bendeniz050 tarafından oluşturulan Oyun atarken psp kapandı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,470 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknik Servis
Konu Başlığı Oyun atarken psp kapandı
Konbuyu başlatan bendeniz050
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MuhoPSP

bendeniz050

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 8, 2009
9
0
0
31
oyun atarken birden kapandı ve bi daha açılmadı psp modeli2000 sadece yeşil ışık yanıyo brick mi oldu brick olduysa pandora bataryam var ama onun yanında gelen hafıza kartım yok ne yapmam lazım acil

ndspsp

Erişim Engelli
Eyl 11, 2010
125
1
0
brick olmamıştır belki hemen pandoraya sarılma hafıza kartını çıkar öyle çalıştırmayı dene recover menüyü açmayı dene bataryayı çıkar kartı çıkar şarj aletiyle açmayı dene, hiçbiri olmadı PSP versiyonlarında usta kişilere götür 20 TL ver, kendin uğraşıp ta 200 TL lik cihazdan olma ;)

bendeniz050

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 8, 2009
9
0
0
31
açıldı ama kardeşm şimdi daha büyük bi sorun var yön tuşları kullandığımda renkler karısıyo ve 5-10 saniye sonra kendiliğnden kapanıyo ve yarım saat acılmıyo bulunduğum yerde tamir eden yok ne yapcam bilmiorm

amazing355

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 5, 2010
24
0
0
35
Bu sorun içteki kablo karışıklığından kaynaklanıyor dostum
içini açıp kabloları düzeltmen lazım

ejder1987

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 18, 2012
7
0
0
37
:(hayır sen açma bilenbirine açtır arkadaş tamire götür ver 50 lira ayarlasın kendim yapiim masraf olmasın dersen kendin yapamaz ve o cihazın kaç paraysa o kadar senin zararın olur

Unknown

C/C++ Developer
Moderatör
Ağu 21, 2009
1,165
265
83
Cihazın donanımına kendiniz müdahale etmeyin cihazı boot ettikten sonra, recovery menuden CPU Clock ve XMB Clock parametrelerini Default yapın ya da 333/166 yapın ikisinide. Renk kayması dediğiniz için benim aklıma ilk olarak işlemci hızı geldi dediklerimi uygulayın daha sonra geri dönüş yapın yardımcı olmaya çalışcam size.